Z czym kojarzy ci się ten nick?

Zabawa ta polega na tym iż piszemy z czym kojarzy nam się nick poprzednika. Tj, teraz dajmy na to jakiś inny user napisze z czym kojarzy mu się mój nick, potem następna osoba napisze z czym kojarzy jej się jego nick itd itd
Odpowiedz
SirCaptain kojarzy mi się z rycerzem albo kapitanem oddziałów żołnierzy posiadający tytuł szlachecki

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Obserwator kojarzy mi się z sąsiadką, która nie ma zbyt wielu zajęć, dlatego spędza dnie w oknie wyszukując wszelkich możliwości do plotkowania przy niedzielnej nasiadówce z ciasteczkami i kawą lub przy okazji spotkania podobnej sobie kobieciny przed klatką.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Courun Yauntyrr kojarzy mi się z entuzjastą sado-maso, posiadającym imponującą ilość śrubek, gwoździ i kolczyków we wszystkich częściach ciała.
Odpowiedz
Wiktul kojarzy mi się z maścią na hemoroidy lub inną ciekawą przypadłość.
Odpowiedz
Kresselack kojarzy mi się z jakimś humanoidalnym jaszczurem ;P
Odpowiedz
Nie będę oryginalna: SirCaptain kojarzy mi się ewidentnie z rycerzem, no może z lekko nawiedzonym rycerzem, skoro w normalnej pisowni te dwa (sir, captain) wyrazy pisane są oddzielnie.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Na prawdę nie wiem dlaczego, ale ten nick powyżej kojarzy mi się z filmem "Noc żywych Żydów".
Odpowiedz
"Ty będziesz cierpieć! Ty, ty, TY! MUAHAHA!"
Odpowiedz
Salem mi się kojarzy chyba tylko i wyłącznie szynką z osła
Odpowiedz
Bhaal kojarzy mi się z jakimś starożytnym demonem rodem z jakiegoś dobrego RPGa
Odpowiedz
Bhaal kojarzy mi się z demonem, imię takie piekielne. Kontrastuje zupełnie z 998, na widok którego myślę o straży pożarnej..

Ech. SirCaptain kojarzy mi się z niemieckim oficerem U-Boota. Pozytywnie. Fajny mundur.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Tig kojarzy mi się z jaką małą poczwarką mieszkającą w ciemnościach.

Odpowiedz
Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z Jenotem
Odpowiedz
SirCaptain kojarzy mi się z wyrażeniem "Tak jest kapitanie".
Odpowiedz
Ashantir kojarzy mi się niestety z dość dosłownie z TIR-em przewożącym niejakiego Asha - prawdopodobnie tego młodzieńca od Pokemonów, który lubił lecieć w kulki.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Courun Yauntyrr pasowało by na imię jakiejś postaci z książki fantasy, np. jakiejś powieść R.A.Salvatorea.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Z czym kojarzy ci się ten nick? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...