Odznaczenia na forum

Niemniej swoje propozycje nowych odznaczeń również możecie dawać w tym temacie. Kto wie, może któreś zostaną wprowadzone. :>
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja mam pytanie w jaki sposób można dostać sztandar pożogi i sztandar czujności:)? To subiektywna ocena?

Swoją drogą odznaczenia to jedna z najfajniejszych zabawek waszego forum więc nowe byłby wskazane;)

[Dodano po 19 minutach]

A żeby nie było jałowo to proponuję "Płomień Nieśmiertelnych" dla graczy, którzy są z wami dłużej niż pięć lat. Zastępowałby weterana. A oznaczeniem mógłby być Feniks. Grafiki nie zrobię bo z tego noga jestem.
Odpowiedz
Może "niewyparzona geba" za sporą ilość ostrzeżeń (miałbym nową odznakę!)
Król Shoutboxa też by był świetny.


A ja wciąż czekam na moje Serce Wytrwałych





Odpowiedz
Dzień Dobry, ja Ty po tylu latach na forum uważam, że mam wyjątkowe serce i domagam się odznaczenia: Serce Wytrwałych.
Odpowiedz
Chyba trzeba się udzielać, żeby mieć tą odznakę...

Dorzucę jeszcze "Niebiańską cierpliwość" za... mógłby być to jakiś anioł z mieczem.
Odpowiedz
Czemu nie ma już głosowań na najfajniejszego użyszkodnika?
Albo konkursów wiedzy?





Odpowiedz

Cytat

Czemu nie ma już głosowań na najfajniejszego użyszkodnika?


Problem podobny jak w przypadku wyborów parlamentarnych. Ludzie nie chcieli głosować i nie interesowały ich wybory.
Odpowiedz
Skoro mogą ty być propozycje odznaczeń to ja mam pomysł na taką jedną.Czy jest szansa aby znalazła się taka odznaka dla nowych użytkowników, którzy są na Gexe od roku i przy tym mają wysoki poziom aktywności na forum?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Cwaniaczek... =)





Odpowiedz
Ekhem dlaczego od razu zaraz "cwaniaczek".Po prostu były by miło moc być tutaj docenionym na tym świetnym forum

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Phi. Ja jestem aktywny ponad 3 lata i jakoś nie dostałem mojego odznaczenia. Bu, foch i w ogóle





Odpowiedz
Równie dobrze mógłbym zaproponować odznaczenie dla osób obrywających najwięcej procentów i najczęściej banowanych
Odpowiedz
Ja w takim razie proponuję stworzenie specjalnego odznaczenia i nadania go wszystkim kontom Garcika...


A tak poważniej- jak byście się zapatrywali na nieco bardziej rozbudowaną formę odznaczeń dla Faerunu, czy jednak wyszłoby na to, że jesteśmy pazernymi wyłudzaczami?
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
A ja uważam, że pomysł Obserwatora to ciekawa sprawa. Jest dużo odznaczeń dla redaktorów, członków redakcji obecnych i byłych, ale po przerwaniu plebiscytów zostało niewiele odznaczeń dla użytkowników, a te co są - są rzadko rozdawane.

Dlatego powinno pojawić się kilka nowych odznaczeń dla użytkowników, na zachętę. Moje propozycje:

- Odznaczenie dla użytkowników z rocznym stażem, którzy przekroczyli jakąś granicę postów - dla dobrze zapowiadających się stałych bywalców.
- Odznaczenie dla użytkowników, którzy założyli więcej niż dziesięć unikalnych tematów, w których dyskusja toczy się przez co najmniej kilka stron (ile, to kwestia ustalenia)
- Odznaczenia dla użytkowników z ciekawymi stronami "o mnie"

Nie można się bać, że odznaczeń będzie za dużo, bo przeważnie jest tak, że ktoś nie ma żadnego albo ma bardzo dużo (wtedy jest wysoce prawdopodobne, że ten ktoś miał bliższy kontakt z Dworem). A chyba o to chodzi, żeby ta forma nagrody była dostępna dla wszystkich : )
Odpowiedz
Sazaneczka dziękuje za popracie Z pozostałymi propozycjami Sazanki zgadzam się w pełni.To dobre pomysły i uważam, że zachcą bardziej innych użytkowników do działania

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ano właśnie. Sami się obdarowują znaczkami i tylko co jakiś czas rzucają nam ochłapy z pańskiego stołu!
A ja proponuję też połączenie propozycji Sazanki z Prośbą Maega:
- Odznaczenie dla aktywnego na forum gracza Faerunu.
- Odznaczenie dla pomysłowego gracza Faerunu (dużo ciekawych i przyjętych SiP)
- Odznaczenie dla gracza, który wytropił dużo błędów w grze


No i też odznaki za SB powinny być. O.
I plebiscyt na psychola. Musi być. Tak myślę ja... I ja.

W sumie ja też.





Odpowiedz
Propozycja Sazanki jest dobra. Można pomyśleć jeszcze o paru innych odznaczeniach, np. dla użytkownika często udzielającego odpowiedzi na prośby o pomoc.

Aha, odznaczenia dla Faerunu to rzecz niezbędna. Proponuję od razu przyznać wszystkie Kagarze i Evrinie Są tak niesamowicie uzdolnione, że połączyły kastę druida z tytułem Lady, mają wielkie majątki i ogólnie nikt nie dorasta im do pięt. Najlepsze graczki ever <3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia niedziela, 9 października 2011, 11:07 napisał

Propozycja Sazanki jest dobra. Można pomyśleć jeszcze o paru innych odznaczeniach, np. dla użytkownika często udzielającego odpowiedzi na prośby o pomoc.


Cóż, W odznaczeniach, jeśli dobrze czytam, odznaczenie może być nadane po naradzie Dworzan, więc jeśli była by taka osoba, to zostałaby dostrzeżona. Fakt, że jeszcze nigdy tego nie stosowaliśmy, oznacza, że trzeba zacząć
Odpowiedz
Myślę, że kwestia też tego, że forum Fae zawsze marudziło, że ma swoich ludzi od nadawania (Czy to procentów, czy odznaczeń).

Ja to widzę tak, zgłoszenie ze strony władzy Gexe że jest skłonne dać takie odznaczenia Faerunowe dać, a potem ich forma już ustalona pomiędzy władzami. Za co, jakie i jak i kto przydziela, ot, żeby najwyżsi już dyskutowali pomiędzy sobą konkretne rzeczy.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Administracjo planujecie dalej coś w tym temacie czy odpuścić sobie?
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...