Jak często odwiedzasz forum?

Jak często odwiedzasz forum?

kilka razy dziennie (34 głosy [69.39%])
codziennie (7 głosów [14.29%])
kilka razy w tygodniu (8 głosów [16.33%])
raz w tygodniu (0 głosów [0%])
kilka razy w miesiacu (0 głosów [0%])
raz w miesiacu (0 głosów [0%])
tylko gdy oczekuje na post w moim temacie (0 głosów [0%])
Eh... ja sie boje tylko, że Nazin kiedyś znajdzie taki licznik: "ilość wejść na forum dziennie" albo "ilość czasu spędzonego na forum". I wtedy w mojej rubryczce będzie przekręcony licznik...
Odpowiedz
Oj, nie podsuwaj mu pomysłów, bo to się skończy następną wojną XD.
Odpowiedz
Kilka razy dziennie. Podobnie jak większość osób. No, chyba że z jakiegoś powodu nie mogę.

Dlaczego? Uzależniłem się No i chcę sobie poczytać, co tam ziomek wymyślił pod moją nieobecność


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Baardzo często, szczególnie na forum fae. Na początku myślałem, że po prostu wchodzę z czystej chęci poczytania tych wypocin innych użytkowników , czasem samemu coś też napisać. Wczoraj jednak, gdy przez bardzo długi czas nie mogłem wejść na forum (jakieś problemy były) to zdałem sobie sprawę, że jestem uzależniony . To forum jest zupełnie inne od wszystkich, najlepsze na jakim byłem. I oby nic się w tej kwestii nie zmieniło .


Odpowiedz
Mówiłem wam już, że będę odświeżać stare tematy?Oczywiście, że będę a co do częstotliwości odwiedzania forum to loguję się tutaj kilka razy dziennie(no co nie wstydzę się tego )Zawsze mogę się podzielić swoją opinią na forum lub przejrzeć inne wypowiedzi.
Żegnam państwa i idę szukać kolejnych tematów

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja też kilka razy w ciągu dnia, aby posta nie przegapić i nie wypowiedzieć się o nim
Odpowiedz
U mnie to też takie przyzwyczajenie, często wchodzę, żeby zobaczyć co słychać, choć z reguły jest to kilka minut, potem zajmuję się innymi sprawami, swoją drogą wydaje mi się, że kiedyś więcej się działo

Odpowiedz
Jednej opcji mi zabrakło: "Od czasu do czasu". Właśnie z taką częstotliwością zaglądam na forum. Nie dlatego żebym udzielał się na innych. Spośród tych które odwiedzałem forum Game Exe najbardziej przypadło mi do gustu. Dlatego też to forum jest jedynym na jakim się zarejestrowałem i coś napisałem/piszę/mam zamiar pisać. Zaglądam czasami, a jak zobaczę temat w którym mogę się wypowiedzieć(i który mnie zainteresuje)coś tam skrobnę. Fanem nabijania liczby postów nie jestem. Odwiedzałbym forum częściej, ale: a)jak już siądę przy komputerze to albo gram w WoWa, albo gram... w coś innego I powód b) często wybieram na forum takie tematy do pisania/czytania, które są mało popularne, więc nie spodziewam się szybkich odpowiedzi.
Odpowiedz
Nie będę ściemniać i przyznam się, że odwiedzam forum kilka razy w ciągu dnia. Staram się w tym czasie wyszukać jakiś temat i wypowiedzieć się.
Odpowiedz
Różnie z tym bywa. Zależnie od posiadanego czasu lub chęci. Ale zazwyczaj po kilka razy dziennie.





Odpowiedz
Normalnie? Ot tak, raz dziennie, parę razy tydzień zajrzeć, czy czegoś ciekawego nie ma. A jak lecą flame wary na forum Faerunu, to częstotliwość ta drastycznie wzrasta.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Zdecydowanie za dużo raz niż powinienem i za mało niż bym chciał
Odpowiedz
Parę razy na tydzień jestem tu, ponieważ tak .
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ojej, to nawet taki temat tu jest?

Cóż... jeśli tylko jestem w domu i mam włączony komputer (co się sprowadza zasadniczo do: codziennie przez przynajmniej pół dnia albo dłużej), to na forum jestem zalogowany - może nie siedzę nieustannie, ale odświeżam dość często
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Też dość często, kilkanaście razy dziennie, zwykle. Taki jestem zaangażowany!
Odpowiedz
← Karczma

Jak często odwiedzasz forum? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...