Odznaczenia na forum

Jak byś czytał uważnie pewne miejsca to byś wiedział, że pomysł jest nadal aktualny i będzie realizowany, po wakacjach. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ostatni oraz trzeci od końca wizerunek mi się nie wczytuje wcale - możliwe, że błąd u mnie, ale wolałem zgłosić.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Fakt, nie działają. Coś z imageshack się zrypało?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Miło nam poinformować, że dodaliśmy do listy dwa nowe odznaczenia - dla Edytora oraz Weterana. Jeśli chcecie dowiedzieć się o co dokładnie chodzi, zapraszam do przejrzenia listy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja mam pytanie: Czy każdy moderator lub administrator może przyznać odznaczenie czy tylko określony moderator (administator) może je przyznać?
Odpowiedz
Kilka osób może nadać te odznaczenia, między innymi Nazin, Tamc., Medivh i ja.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia sobota, 31 lipca 2010, 22:48 napisał

Kilka osób może nadać te odznaczenia, między innymi Nazin, Tamc., Medivh i ja.

Aha. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy zamierzacie poszerzyć liste odznaczeń?
Odpowiedz
To smutne, że młodzież nie uczy się ortografii - zamierzacie i poszerzyć!

Na tę chwilę nie, ale czasem ktoś z nas wpada na cudowny pomysł, że przydałoby się takie i takie odznaczenie. Wtedy takowe dodajemy. Póki co żadnego nowego w planach nie ma.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A po co? I tak mamy ich już więcej niż rosyjscy generałowie.
Odpowiedz
Przydałoby się odznaczenie BYKOM STOP.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Albo "Lubię czepiać się o byle co"?

Wyluzujcie trochę. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Lubię czepiać się o byle co


Idealne dla mnie!

Spora część odznaczeń jest od jakiegoś czasu nieaktualna, może czas zastąpić je czymś nowym?
Odpowiedz
Np jakie?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Spora część odznaczeń jest od jakiegoś czasu nieaktualna, może czas zastąpić je czymś nowym?

O tutaj z Sazanką się zgodzę .Przydałoby się małe odświeżenie odznaczeń.Nie ma tu uchwyconej np."Magia i Miecz".A tak z innej beczki kiedy ostatnio przeglądałem insimilion to widziałem tam takie odznaczenie jak "Król Shoutboxa".Normalnie padłem to jak zobaczyłem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zaiste zacne odznaczenie
Najlepiej jak by się tym zajął gościu od odznaczeń. Te nowe stanowisko ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Musi się najpierw znaleźć!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jeśli ,,gościu od odznaczeń'' miałby tylko wymyślać odznaki to jestem chętny
Ale wykonać to już raczej nie da rady, bo w grafice jestem kompletnie zielony ;/
Odpowiedz
Bardziej przydzielać je użytkownikom, grafiki to inna bajka ; )
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...