Zgadnij co to za cytat?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia sobota, 1 października 2011, 09:27 napisał

Czy to jest "Ojciec Chrzestny"?


Tak, a teraz kto to powiedział?
Odpowiedz
Michael Corleone grany przez Ala Pacino

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia poniedziałek, 3 października 2011, 16:38 napisał

Michael Corleone grany przez Ala Pacino


Twoja kolej
Odpowiedz
Ok.
"Gwałtownych uciech i koniec gwałtowny; są one na kształt prochu zatlonego co wystrzeliwszy gaśnie"

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Er... Bella, "Księżyc w nowiu"... swoją drogą, to samo mówi Laurenty w dramacie Szekspira ; ]
Odpowiedz
Tak jest Evrina.Dajesz .Romeo i Julia też pasuje.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
"To samo jest między Sherlockiem Holmesem i doktorem Watsonem. Dwóch facetów w jednym mieszkaniu, chyba muszą coś robić między jedną sprawą a drugą... "
Odpowiedz
Cienka niebieska linia i to jest postać Maggie Habirb

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Yhy. Twa kolej ; )
Odpowiedz
"Nie jestem mamutem tylko oposem!"

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
bezdyskusyjnie Ela, Epoka Lodowcowa 2.

"Koza myślała i zdechła!"
Odpowiedz
Gustlik z "Czterej pancerni i pies"?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Owszem.
Odpowiedz
"Niebieski kwiat i kolce, niebieski kwiat i kolce... byłoby dużo łatwiej gdybym nie był daltonistą!"

Kto prawidłowo zgadnie niech później da coś innego dla innych użytkowników, bo nie wiem czy dzisiaj zerknę na forum a nie chcę blokować Wam gry

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To chyba osiołek ze Shreka.

Odpowiedz
No jasne że tak .Dajesz Lily

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
"Nie kop pana, bo się spocisz."

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lily dnia wtorek, 4 października 2011, 14:25 napisał

"Nie kop pana, bo się spocisz."


to proste
Kingsajz, powiedziała to matka dziewczynki na targu, ale jak ona się nazywała to nie pamiętam ;p
Odpowiedz
Jasne. Sądziłam jednak, że ktoś szybciej na to wpadnie

Odpowiedz
coś prostego
"Żeby chłop nie mógł z gołą babą w windzie..."
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za cytat? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...