Admin&Mod Log

Kasacja tematu Jak ogladac megavideo bez limitu. Wątpię, by jego autor czytał tutejszy regulamin.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu [Mass Effect] Przymierze w Artykułach - tragedia ortograficzna.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu: [Postać ] Drathir Smoczokrwisty w dziale pozwolenia za dublowanie się.

[Dodano po 7 dniach]

Przeniosłem posty Ati, Amrala i Vitkacego do tematu Proch i jego odpowiedniki na Fae z tematu rekrutacja PP
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lily dnia wtorek, 13 września 2011, 14:10 napisał

Usunięcie tematu "bukmacherka, betgun- zmiany i reaktywacja" użytkownika tambi - spam i reklama


Podobna historia. Temat out.
Odpowiedz
Poleciał post Saphire z tematu Aura magów za OT.

[Dodano po 6 godzinach]

Tematy Proch i jego odpowiedniki na Fae oraz Aura Magów zamknięte i przeniesione do zamkniętych dyskusji.

[Dodano po 15 minutach]

Ehhh jako że Lolth mnie skołowała i się pośpieszyłem ku jej chwale to otwieram i przywracam temat Proch i jego odpowiedniki na Fae Sorki za zamieszanie:/

[Dodano po minucie]

Poleciał post Zertera za OT ze skargi w temacie Rycerze w Srebrze

[Dodano po 15 godzinach]

Kasacja postu Mela z tematu o Rycerzach w srebrze do tego +1 do poziomu ostrzeżenia zw wulgarne i bzdurne OT.

[Dodano po 8 godzinach]

Temat Rycerze w Srebrze został przeniesiony do działu dyskusji po czym zamknięty i przeniesiony do Zakończonych dyskusji.
Odpowiedz
Kasacja postów z tematu [Przemiot] Ciapećka, dwóch Al-Mahdi i jednego Ty Cruelsufferer za OT.

[Dodano po 2 godzinach]

Kasacja posta Gehta z tematu [Przedmiot] Magiczna Fajka za wulgaryzmy do tego +1 poziom ostrzeżeń.

[Dodano po 2 godzinach]

Kasacja posta Trzeciego kuru w temacie [Przedmiot] Lutnia wiecznej melodii do tego +1 punkt ostrzeżeń za bzdurne OT
Odpowiedz
Faerun -> Błędy -> Konto testowe - zamknięty (fix'd)
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Czyścimy dział pozwolenia ku chwale Lolth:

Z tematu [Przedmiot] Płaszcz Siedmiu Wiatrów poleciały za OT posty: 2x Trzeci kur, 2x Redhorn Steelaxe, 1 Ati

[Dodano po 11 minutach]

Z tematu [Przedmiot] Kotwiczka poleciały za OT posty: 2x Maeg, 1x Zerter, 1x Trzeci kur

[Dodano po 7 minutach]

Z tematu [Przedmiot] Lutnia wiecznej melodii poleciały za OT posty: 2xTy Cruelsufferer, 2xEnether, 1xTrzeci kur

[Dodano po 9 minutach]

Z tematu [Przedmiot]Zapalniczka lecą posty: 1xMaeg, 1xErvina. Powód jw.

[Dodano po 9 minutach]

Z tematu Magiczna Moneta lecą posty za OT: 3xTrzeci kur i po razie Bloin, Enether, Lavo.

[Dodano po 9 minutach]

Jako że nagromadzenie OTów u Trzeciego kura było znaczne to dostaje kolejne +1 do poziomu ostrzeżeń. Kiedyś może przebrnę przez ostatnie podanie. Może...
Odpowiedz
Usunąłem post gościa w temacie "[Dragon Age] Oghren". Cóż, "bad language"
Odpowiedz
Skasowałem temat pozwolenia z działu dyskusji. Nieaktualny.

[Dodano po 5 dniach]

Dhorr (742) - 1 do poziomu ostrzeżeń. Amnestia
Odpowiedz
Usunięcie tematu "program partnerski w betgun- zarabianie" użytkownika tambi - spam i reklama
Dodatkowo użytkownik zostaje oznaczony jako spamer i ma wyłączoną możliwość pisania postów.

Odpowiedz
Kasacja postu Sazanki za OT z tematu Obiecane do powiedzenia.

[Dodano po 13 godzinach]

Temat Obiecane do powiedzenia zamknięty i przeniesiony do Zakończonych dyskusji.
Odpowiedz
Post Gościa_dinandinquite* z tematu Akcja: Sesje Forumowe poleciał do qw956u397aijh89yea#$ ze względu na treść traktującą o yw6&sGH5637%#&#rtS#$12^

Innymi słowy - these're not the droids we're looking for
Odpowiedz
Lolth przyjęła post Ati z tematu Nowe Rasy. Nie związany z tematem.

[Dodano po 11 dniach]

10 postów zostało przeniesionych z tematu Nowa Era do tematu Co jeszcze?. 3 x Brain, po razie Flamenn, Arienisa, Lavo, Evriny, Ati, Taliona, Eleana. Powód: W tym temacie bardziej pasują.
Odpowiedz
Połączyłem temat "Teksty z filmów zapadające w pamięć" z "Ulubione cytaty filmowe" w Offtopie.
Odpowiedz
Temat Inteligencja postaci zamknięty i przeniesiony do Zakończonych Dyskusji.
Odpowiedz
Przeniosłem temat "NPC którzy zapadli wam w pamięć." z RPGowego subforum Ogólne do Innych cRPGów. RPG i cRPG to jednak troszkę co innego.

[Dodano po 4 dniach]

Usunąłem po shoucie Kresselacka i SirCapitana. Pisanie shoutów pod rząd jest niezgodne z regulaminem.

[Dodano po 18 godzinach]

Poleciał następny shout Enethera. Powód ten sam.

[Dodano po 3 godzinach]

Dwa shouty SirCapitana out. Powód wyżej.

[Dodano po 21 godzinach]

Shout Enethera out. Zaczynam się zastanawiać, czy jest sens dalej uwzględniać to w Logu, bo niedługo ten post będzie miał kilometr
Odpowiedz
Nie ma sensu. Zapiski z czyszczeń SB swego czasu nadawały się na książkę telefoniczną, a nic z tego nie wynikło.
Odpowiedz
Zamknęłam temat "Drakensang - zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i oficjalne forum", gdyż co chwila jakiś bot go spamował.

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...