[NWN:SoU] Nowi najemnicy

Czy w dodatku można mieć jakiś innych najemników niż tego orka i baby bard\kapłan?
Odpowiedz
Tak. Da się mieć jeszcze na pewno Dornę Trapspringer(tak się chyba nazywa), krasnoluda złodzieja.
Ci najemnicy w ogóle są jacyś dziwni. Ork czarownikiem? Krasnolud złodziejem? Co to ma być?
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
No właśnie. Ja mam kapłan więc ten ogr jako barbarzyńca będzie dla mnie bardziej użyteczny niż jako czarownik, ale jak ma on tylko 12 siły to będzie ciężko.
Odpowiedz

Użytkownik DeBe dnia Apr 10 2007, 07:36 PM napisał

No właśnie. Ja mam kapłan więc ten ogr jako barbarzyńca będzie dla mnie bardziej użyteczny niż jako czarownik, ale jak ma on tylko 12 siły to będzie ciężko.

[post="57892"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





ten barbarzyńca jest żałosny szkoliłem go tylko w kierunku barbarzyńcy a w drugim rozdziale pojawił się jako 4/3 czarownik barbarzyńca ;/

a w ogóle gada bez sensu i jest za przeproszeniem debilem

Najlepszy jest Deekin przynajmniej fajnie sie z nim gada ;]
Odpowiedz
To go jakoś źle szkoliłeś, u mnie już do końca był barbarzyńcą. Trzeba z nim zagadać.
Odpowiedz
Deekena poźniej można mieć, polecam, przydatne pieśni, jak da się mu dobry inventory (na broń dałem mu furie pustyni to nawet zwrócił na siebie uwagę tej meduzy a poza tym warto go mieć bo z nim jest wesoło
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Jak wpłynąć na najemnika żeby awansował tak jak tego chce? Bo jak mam tą krasnoludkę, to ona awansuje sama, z łotrzyka w kapłana mi idzie.
Odpowiedz
Musisz z nią porozmawiać i wybrać kwestie rozmowy dotyczące awansowania

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jestem w 2 rozdziale i mam dylemat. Kto waszym zdaniem jest lepszy do drużyny dla czarodzieja? Deekin czy Dorna? Z jednej strony krasnoludzica nieźle sobie radzi w walce, przy czym otwiera mi zamki, rozbraja pułapki i leczy, a z drugiej kobold walący z kuszy, rzucający zaklęcia i pomagający pieśnią. I mam jeszcze takie pytanko, czy Deekinowi warto dawać miecz w łapę czy będzie mi ginąć co 2 min?
Odpowiedz
Wszystko zależy, jaką posiadasz klasę. Deekin nie będzie dobry wręcz, jak prawdziwy wojownik, ale jeżeli będzie awansował w klasie Łotrzyka, to może okazać się niezłym wsparciem. Jak wcześniej wspomniałem, Dorna jest lepszym wyborem - wykrywa pułapki, leczy i może nosić ciężkie opancerzenie, więc nie trzeba zbyt często jej ratować, co w przypadku Deekina może zdarzać się notorycznie.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Nowi najemnicy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...