Xfire

Cytat

Xfire – darmowy komunikator internetowy i zarazem cały serwis xfire.com, kierowany jest głównie do społeczności graczy, korzystających z komputerów osobistych. Unikalność tego komunikatora polega przede wszystkim na tym, iż potrafi on wykryć grę w jaką w danej chwili gra użytkownik i oferuje bardzo przydatne funkcje użytkowe z tym związane (m.in. służy jako przeglądarka serwerów gier). Dostępny na system operacyjny Microsoft Windows, rozpowszechniany na licencji własnościowej. Xfire został pierwotnie opracowany przez Ultimate Arena z siedzibą w Menlo Park w Kalifornii. Xfire ma obecnie ponad 19 milionów zarejestrowanych użytkowników, z czego średnio 200.000 jest jednocześnie zalogowanych. Przeciętnie w ciągu jednego dnia do komunikatora loguje się 0,3 - 1,5 mln. użytkowników.


Czy może ktoś korzysta z Xfire? Osobiście posiadam ten "growy" komunikator ponad rok. Bardzo jestem z niego zadowolony. Cenię sobie w nim prostotę obsługi, która w porównaniu do Steama jest banalna. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma "iksfajera" to niech jak najszybciej nadrobi zaległości.

Mój profil:
Odpowiedz
Naaa... wolę Steama Nie ufam czemuś co wykrywa grę, kiedy w nią gram, jeszcze by mnie zdradziło z miłości do banalnych gierek ekonomicznych
Odpowiedz
Przydatne urządzenie, nie przeczę - czasem używam, jak nie mam możliwości przeniesienia danej gry na Steama Niemniej, również w ostatecznym starciu skłaniam się ku platformie Valve, które według mnie jest znacznie wygodniejsza w użytkowaniu
Odpowiedz
@Ati

Steam wykrywa grę w jaką grasz... Nie wiedziałaś? Mnie się do dziś pokazuje kiedy grasz w TF2...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
No dobra, ale na Steamie musisz ją najpierw dodać do biblioteki, tutaj czegoś takiego nie widzę i z tego co wiem Xfire cały czas skanuje działające aplikacje. Ale niech będzie i tak to jest lepsze niż GWL

Właśnie! Miałam Steama ściągnąć!
Odpowiedz
No trudno, szkoda, że nikt nie korzysta z xfire. Skoro wszyscy mają steama to... zapraszać mnie Mam konto dopiero od kilku dni i jeszcze nie mam znajomych, ale nadrobi się

http://steamcommunity...61198047780813
Odpowiedz
Okazjonalnie korzystam, ostatni raz chyba przy okazji gry w W2.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Xfire - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...