Koszulki GameExe

Oferta/ pomysł jest skierowany głównie dla Administratora i na jego głosie głównie mi zależy ale proszę całe forum o wypowiedz. Przejdźmy do sedna:

Oferuje koszulki z nadrukiem. Na koszulkach może zostać umieszczony dowolny wzór. Proponuje wykonanie koszulki z reklamą forum która będzie przyciągała wzrok i powodowała zainteresowanie forum. Najważniejszym elementem jest to że jest to reklama długoterminowa i całkowicie darmowa więc plusy są spore

Dodam jeszcze: mogę wykonać prawie wszystko koszulki, koszule,bluzy, poszewki na poduszki i wiele innych!
Nie ma problemu ze specjalnymi krojami dla Pań!

Przy zakupie 2 produktów wysyłka gratis!

Projekt koszulki jest całkowicie darmowy!

Gdy administrator zatwierdzi pomysł zabiorę się za projekt który potem przedstawię. Jeśli wszystko będzie pasowało koszulka trafi do sprzedaży.

Jeszcze raz wszystkim zajmuje się ja a administracja tylko akceptuje/ odrzuca projekty.

Czekam na odpowiedz, kontakt administracji aby omówić szczegóły oraz opinie innych użytków.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Skontaktuję się PMką. Jeśli coś z tego wyjdzie, to efekty pokażę w tym temacie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
OK dogadamy się na PW
Pokaże może jednak 2 przykładowe koszulki z 2 znanych gier:

Odpowiedz
Hmmm czarna mi się bardziej podoba .Nawet z chęcią w takiej z logiem Game exe poszedłybm do szkoły .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja też bym sobie taką koszulkę czy bluzę kupił, ale w zależności ile by kosztowała. Oczywiście chodziłbym w niej do szkoły.
Odpowiedz
Konstultujemy. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kupiłbym sobie taką koszulkę! Z niecierpliwością czekam na ostateczny rezultat.

[Dodano po 16 dniach]

Już ponad 2 tygodnie, a tu nic... Mam nadzieję, że się dogadaliście
Odpowiedz
@ Bielu wyluzuj .Negocjacje muszą trwać i nie ma czego ich pospieszać.Chyba że pomysłodawca się wycofał

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Matta od jakiegoś czasu nie ma (nie ma za dużo czasu), ale jak się pojawi to może napisze na czym stanęłą sprawa
Odpowiedz
Możesz napisać i bez niego. Zainteresowani będą wiedzieli szybciej na czym stoją, a Mattowi się przekaże, gdy już wróci
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia czwartek, 22 września 2011, 22:17 napisał

Możesz napisać i bez niego. Zainteresowani będą wiedzieli szybciej na czym stoją, a Mattowi się przekaże, gdy już wróci

Jeśli chodzi Ci o mnie to sam jestem ciekaw na czym stanęła sprawa. Wiem tylko, że Matta nie ma, bo nie przeczytał mojej wiadomości na PMce.
Odpowiedz
Wróciłem! xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Więc działaj panie administratorze, bo chcę poczuć na swojej klacie koszulkę gexe.pl wydaną za ciężko zarobione pieniądze (stypendium się zbliża)
Odpowiedz
Kurczę, miesiąc minął, a tu nic...
Odpowiedz
Póki co nie będzie możliwości. Musicie uzbroić się w cierpliwość.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Połowa stycznia i nic. Sam się zainteresowałem posiadaniem koszulki/bluzy game exe
Odpowiedz
I co dalej z tym? Bo jak koszulek nie będzie, to temat raczej do zamknięcia.
Odpowiedz
Magnus14
To są chyba jakieś żarty
http://twoja-koszulka...a-a-FEAR2.html
ładne projekty zrobiłeś....
Hmmmm sprzedawać nieswoją koszulkę? czemu nie

Oto moja propozycją, dwie godziny roboty ponieważ nie miałem inspiracji
Mam nadzieje, że się spodobają



Odpowiedz
← Game Exe

Koszulki GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...