[NWN2:MZ] Pytanie odnośnie maksymalnych ustawień graficznych

Nazwa tematu nieco długo, ale może to przebolejecie.
Otóż męczy mnie pewna rzecz. Posiadam NWN2 rubinową edycję (z dodatkiem) i kompa: radeon hd6950, intel core i5 2500k, 4GB Ram, Windows 8... czy na takim sprzęcie gra nie powinna działaś płynnie na maksymalnych ustawieniach graficznych? Wiem, że optymalizacja jest lekko skopana, ale szperając po necie można znaleźć całkiem sporo komentarzy, w których ludziska twierdzą, że gra działa im płynnie na maksymalnych z kartami pokroju gtx260 (gorszym procku itp.). Nie wiem na ile są prawdziwe te komentarze, więc pytam się was... co żeby nie okazało się, iż mi coś na kompie nie trybi. Oczywiście nie narzekam, bo gra działa mi na prawie najwyższych... jedynie cienie bliskich i dalekich obiektów mam ustawione na "średnio" (full hd). Na wysokich też idzie (ze 42 fps w tym początkowym jarmarku), ale wolałem zmniejszyć, bo przyrost fps spory. Przy "bardzo wysokich" cieniach jest pokaz slajdów. W pomieszczeniach nawet na najwyższych wszystko działa cacy. Jak to winno wyglądać/działać?
Odpowiedz
U mnie też cienie powodują całkowity zastój, pomimo świetnego sprzętu. Dlatego też grafika, odblaski itd. są u mnie na najwyższym, a cienie całkowicie wyłączone, bo niby po co mi one, jak nawet ich nie zauważam. Dzięki temu wszystko działa płynnie i ładnie wygląda.
Odpowiedz
Ok. Dzięki. To właśnie chciałem przeczytać.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Pytanie odnośnie maksymalnych ustawień graficznych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...