Admin&Mod Log

Post gościa adamek-kliczko przegrywa przez techniczny knock out. Walkę chętnie obejrzymy, ale nie w temacie o Fallout 2
Odpowiedz
Post Gościa w temacie "[MUZYKA] Teksty piosenek" sobie poszedł. Nie słyszałem, żeby ktoś kiedykolwiek śpiewał "Free Download".
Odpowiedz
-1 do poziomu ostrzeżeń dla użytkownika MiridiusHazentoff. Amnestia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu w skargach na fae. Jeśli mam pisać kolorem a tego nie robię to wybaczcie ale dopiero co wróciłem i jeszcze nie ogarnąłem tej sprawy.
Odpowiedz
W ramach propagowania chaosu ku czci Lolth na subforum Fae poleciał temat "Konsekwencje dyskusji" z działu dyskusji. Powód? Pajęcza Królowa wysłała posłańca aby zmienił te konsekwencje.

[Dodano po 14 minutach]

Temat "Sposób traktowania skarg" w dziale dyskusji zamknięty po podjęciu decyzji.

[Dodano po 19 godzinach]

Lolth przyjęła post Kresselack w dziale Podania w temacie: [imię, umiejętności, czary]Aretha, kręgi i tatuaże magiczne, magia krwi]. To nie był komentarz podania.
Odpowiedz
Post gościa TraunseSlunse* wylatuje z opowiadania Smok. Jeśli Med będzie chciał się ubrać, to znajdzie coś lepszego, niż linki bota reklamującego ubrania.
Odpowiedz
Następujące tematy: Zalegające listy, Sposób traktowania skarg, Sprawa Kagary, Kusze, Imiona i mój absolutny faworyt Ach! Te Pomroki! zostały przeniesione do działu: Zakończone Dyskusję. W ramach porządków.

Czy ja też mogę mieć kolorek? pytam tutaj ale możecie odpowiedzieć na PW:P
Odpowiedz
Temat "Sprzedam GTA 4 PC" w subforum Targowisko poszedł sobie. To nie linkownia do allegro.

[Dodano po 2 minutach]

Tak samo jak temat "Sprzedam Książki [Zjawiska paranormalne] Robert A. Monroe". Powód ten sam.
Odpowiedz
Kasacja posta eimyra z tematu [Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic. Nabijanie postów, do tego po angielsku.

[Dodano po 23 godzinach]

Kolejny post eimyra w tym samym temacie out. Powód j.w. Posyłam upomnienie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tematu Znalazłem wejście do piwnicy magnatów w dziale Gothic 1 wylatuje post nr 12, autorstwa Optymisty. Fajnie, że wiesz o co chodzi, ale jeśli już o tym pisać, to dodać coś w związku, bo inaczej wychodzi spam
Odpowiedz
Poleciał post Zertera z tematu: Magnes Ci... czyli Srebrny Fallus [przedmiot]. Powód: nie była to ocena podania, a post nic nie wnosił.

[Dodano po 4 godzinach]

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Kagary. Amnestia.

[Dodano po 4 minutach]

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Buki. Amnestia.

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Vitkacego. Amnestia.

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Lavo. Amnestia.

Swoją drogą trochę macie w tym zaległości;) przejrzałem część użytkowników subforum Fae

[Dodano po 8 minutach]

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Comnena. Amnestia.

[Dodano po 3 minutach]

-1 do poziomu ostrzeżeń dla Saphire. Amnestia.
Odpowiedz
Temat [imię] Furno przeniesiony do zatwierdzonych.


-1 do poziomu ostrzeżeń dla kami. Amnestia.

-2 do poziomu ostrzeżeń dla Favara. Amnestia.
Odpowiedz
Lolth przyjęła post Mela w swe objęcia w temacie: Magnes Ci... czyli Srebrny Fallus [przedmiot]. Powód? "Jestem na Tak " w swoim podaniunic nie wnosi.... Masz Cou;)
Odpowiedz
Małe przemeblowanie na forum. Trochę pozmienialiśmy kolejność działów, dodaliśmy subforum dla serii Deus Ex. Gdyby ktoś się w tym pogubił, to możemy mu przygotować specjalną mapę
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ten sam temat i znów post Mela. Powód? Post odnosił się do innego który został edytowany.
Temat przeniesiony do zatwierdzonych.
Odpowiedz
Wydzieliłem posty Kresselacka, Ati, Lionela i moje z tematu "[MUZYKA] Linki godne polecenia" do nowego tematu "Guns N' Roses". Rozwinięta dyskusja trochę odbiegła od tematu.
Odpowiedz
Totalitarna władza usunęła posty Ati i Jewela za... O nie! Spam. Temat: Tiernan Diarmand ID8 w dziale skarg.
Odpowiedz
-2 do poziomu ostrzeżeń dla Marigold. Amnestia.

[Dodano po 20 godzinach]

Tematy "Współpraca" i "Wyniki ankiety" usunięte z działu "Newsy". Powód? Tematy nieaktualne.
Odpowiedz
Usunięcie tematu "bukmacherka, betgun- zmiany i reaktywacja" użytkownika tambi - spam i reklama

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...