Czeeść, pospamujmy

Nie. Zdecydowanie zbyt zajmowało ich jedzenie i rozmowa, poza tym chyba uważali, że są w stanie mnie zgorszyć. Słyszałem z dołu protekcjonalne uwagi na mój temat i mogłem tylko parskać śmiechem ;p
Odpowiedz
A ja dziś wykopałem trzy popielnice z ludzkimi szczątkami:) wiecie jak to pooprawia humor:D w jednej był nawet fragment bransoletki brązowej. A teraz mam ochotę na piwko więc się nie będę powstrzymywał. W sumie to nawet nie wiem czy w dobrym temacie to napisałem:P
Odpowiedz
Stosuj się do zaleceń na opakowaniu, powinno wyjść jak trzeba Piekę sobie na kolację calzzone z kurczakiem, czarnymi oliwkami i fetą. Nie wiem, czy feta to dobry pomysł, dam znać później ;p
Odpowiedz
Raczej zły, ale przecież nie wolno psuć radości z gotowania
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dlaczego tak uważasz? Cóż, zdarzało mi się już robić pizzę z fetą i była w porządku. Tutaj nie jestem pewny jak podziała zamknięcie jej w cieście.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wtorek, 30 sierpnia 2011, 18:15 napisał

Stosuj się do zaleceń na opakowaniu, powinno wyjść jak trzeba Piekę sobie na kolację calzzone z kurczakiem, czarnymi oliwkami i fetą. Nie wiem, czy feta to dobry pomysł, dam znać później ;p


Powiedz to mojemu zapominalstwu. A feta jest świetna, szczególnie ze szpinakiem, jako farsz do naleśników. Mniammmm...
Odpowiedz
Calzzone jest świetne. Co prawda kurczak stracił trochę smaku (był w marynacie z octu balsamicznego, granulowanego czosnku i suszonej pietruszki) i mnie zawiódł, ale feta i oliwki smakują super. No i ciasto się udało, bo nie urosło za mocno i nie jest twarde.
Odpowiedz
Zwykle tak przyprawiam kurczaka do ryżu i jest w porządku. Nie widzę nic złego w granulowanym czosnku i suszonej pietruszce. Jeśli jednak kryje się w tym zło, uświadom mi jego obecność
Odpowiedz
To tylko namiastka świeżutkiego czochu i pietruszki <3
Odpowiedz
Przez gupia klimatyzacje sie rozchorowalam. I mam milion aktualizacji do zainstalowania. I chyba nowy dysk twardy do kupienia. [ciag namietnych przeklenstw]

Granulowany czosnek i suszona pietruszka sa drozsze, a zatem bardziej szpanerskie, hipsterskie i bananowe.
Odpowiedz
Granulowany czosnek i suszona pietruszka to nic. Szczyt szpanu to granulowany banan.
Odpowiedz

Cytat

Granulowany czosnek i suszona pietruszka sa drozsze, a zatem bardziej szpanerskie, hipsterskie i bananowe

Won z mojego życia, pokrako.

Przyznam, świeży czosnek jest too mainstream. Granulowany ma moc i w zupełności mi wystarcza. Świeży używam do dipu i masła czosnkowego, w tych wypadkach jest niezastąpiony. I, pardon, pisząc o suszonej pietruszce nie mam na myśli tej z torebki. Mam na myśli samodzielnie ususzoną nać. To dopiero hipsterskie

Ostatecznie cmoknijcie mnie w pupę. Nie jestem hipsterem ;p Jestem za brzydki i nigdy nie umiałem znaleźć fajnych ciuchów w second handach.
Odpowiedz
Ale hipsterzy też bywają brzydcy - mają po prostu więcej dziwacznych elementów garderoby, które odciągają od ich szkaradności;p
Zwracam Ci więc honor za pietruszkę, ale z tym czosnkiem - wstydziłbyś się. Jako hipster powinieneś samodzielnie suszyć i granulować czosnek;p
Odpowiedz
Noszę białe tenisówki. Ale nie są to bynajmniej conversy, tylko hd. Wąskie spodnie po prostu muszę nosić, bo taką mam figurę i w szerokich wyglądam jak frajer ;p Nie ma we mnie nic hipsterskiego!

Granulować czosnek... hmm... można bym go prażyć w piekarniku...
Odpowiedz
Czosnek w ogóle dobry jest jak sie go upiecze w piekarniku - razem z marchewką. Om nom nom nom nom...


Dzisiaj spotkałam polskiego weterynarza w Anglii po raz pierwszy, i już go wkopałam w oglądanie moich świnek morskich za dwa tygodnie i kastrowanie mojego królika. Ho ho ho...
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...