[Neuroshima] Gracze Neuroshimy

Trochę mnie zszokowało, że ostatni post jedynej gry RPG jakiej posiadam został napisany rok temu! Czas to zmienić. Interesuje mnie tylko czy są jeszcze osoby w forum, które miały styczność z Neuroshimą. Może uda się ożywić ten dział i zrobić sesje w świecie zniszczonym przez Maszyny. Osobiście mogę się pochwalić podręcznikiem i pięcioma dodatkami do Neuroshimy. Interesuję mnie gra zarówno w roli MG, jak i zwykłego gracza...
Odpowiedz
Rozmaite sesje forumowe prowadzone są tutaj, niestety trochę Cię ominęło, ale nic straconego
Po zakończeniu trwającej obecnie sesji Świata Mroku mam w planach przygotowanie właśnie sesji Neuroshimy, więc jeśli będziesz zainteresowany, to będzie po temu okazja, choć jeszcze trochę czasu minie zanim się za to wezmę. Jeśli chcesz zrobić sesję sam i poprowadzić, to nie krępuj się - zakładaj temat w Sesjach Forumowych i rób nabór, na pewno ktoś się zgłosi, choć część grających w naszych PBFach jest aktualnie zajęta już przynajmniej jedną sesją
Odpowiedz
Szkoda, że obecnie nie ma żadnej sesji w świecie Neuroshimy. Ten temat powstał z myślą o tym, by dowiedzieć się ile jest dostępnych "od zaraz" graczy tego RPG. Mam nadzieję, że kiedy przyjdzie czas na sesję to oprócz mnie wstawi się kilka osób. Szczerze powiedziawszy... tęsknię za tym Ostatni raz uczestniczyłem w sesji (którą sam prowadziłem) przed wakacjami. Skończyłem gimnazjum, więc będę miał utrudniony kontakt z nimi. Zamierzam być częstym bywalcem na tym forum i uczestniczyć w sesjach
Odpowiedz
Cóż... jak potrzeba technika speca z posterunku to się polecam, problem w tym że wolnego czasu od dawna ni chu chu...
Odpowiedz
Ta, zarobiony jesteś na fejsie
Odpowiedz
Ja także czekam na sesję Neuroshimy z wielkim zniecierpliwieniem. Nie mogę się już doczkać, aż wcielę się w postać z postapokaliptycznego świata.
Odpowiedz
Chętni na sesje w Neuroshimę zawsze się znajdą. O! Na przykład ja! Zawsze byłem bardzo ciekaw systemu, nigdy nie miałem okazji zagrać i przekonać się jak to wygląda w praktyce. Mam podręcznik, który troche przeczytałem (rozdziały dot. świata) i to właśnie dzięki niemu klimat panujący w neuro stał się jednym z moich ulubionych.
Odpowiedz
W sumię ja też z checią się przyłączę

Od dawna leży mi na sercu stara postać handlarza z pustyni lub z nie twój zas***y interes
Odpowiedz
Są jeszcze jacyś chętni na Neuro? Bo ja od dawna mam apetyt na prowadzenie, a ostatnio nie składa się mojej ekipie erpegowej spotkać w jednym czasie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia sobota, 5 lipca 2014, 03:30 napisał

Są jeszcze jacyś chętni na Neuro? Bo ja od dawna mam apetyt na prowadzenie, a ostatnio nie składa się mojej ekipie erpegowej spotkać w jednym czasie.


Ja bardzo chętnie od dawna kogoś szukam
Odpowiedz
Ja grywam
Tylko że ostatnio bawię się w MG i wku**** graczy licznymi niespodziankami
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik chrumcio dnia środa, 10 czerwca 2015, 17:48 napisał

Ja grywam
Tylko że ostatnio bawię się w MG i wku**** graczy licznymi niespodziankami

A nie szukasz może jeszcze jakiegoś gracza?
Odpowiedz
Gra ktoś jeszcze?
Odpowiedz
ja nie gram długo bo dopiero od 2 lat a neuroshima to była pierwsza gra jaką kupiłem.
Odpowiedz
← Ogólnie

Gracze Neuroshimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...