[Mass Effect 3] „Mass Effect 3” - sześć nowych screenów


Cóż, BioWare ewidentnie nie rozpieszcza swoich fanów i rozsądnie filtruje informacje związane z ich najnowszym dzieckiem. Na światło dzienne wypuszczane są zazwyczaj okruchy, które nie nasycą głodu niecierpliwego fana, a w rozlicznych wywiadach poruszane są najczęściej utarte kwestie, które wałkowaliśmy już miliony razy. Obstawiałem, że targi Gamescom mogą coś w tej materii zmienić, ale najwyraźniej się mocno przeliczyłem, gdyż oprócz kolejnych rund niezbyt pasjonujących i idiotycznych pytań (myślałem, że coś mnie strzeli, kiedy ktoś trzeci raz zapytał, czy pokażą twarz Tali…), nie uświadczyliśmy niczego wyjątkowego. Niby można było chwycić pada w dłoń i spróbować swoich sił we fragmencie prezentowanym na E3, ale marne to pocieszenie dla kogoś, kto nie mógł znaleźć się w Kolonii.

Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3

Czy dzięki Penny Arcade Expo, coś w końcu drgnie? Trudno orzec. Z jednej strony, do premiery jest jeszcze sporo czasu i BioWare najwidoczniej nie kwapi się, aby dzielić się nowymi faktami już dziś. No, ale z drugiej, nie jest tajemnicą, że amerykańska publiczność jest zdecydowanie ważniejsza dla chłopców z Edmonton niż gracze ze Starego Kontynentu. Kto wie, może to w końcu dobry moment do opuszczenia wysłużonego Sur'Kesh i zaprzestania obijania metalowego zadka Atlasa?

Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3Mass Effect 3 class="lbox" title="Mass Effect 3" data-gallery="989">Mass Effect 3

Pożyjemy, zobaczymy. Póki co, Kanadyjczycy przyszykowali paczkę sześciu nowych screenów w związku z tą imprezą, które możecie podziwiać w tej informacji albo zaglądnąć do naszej galerii.

Odpowiedz
Tokar jak zwykle niezastąpiony .


Ciekawa jestem kiedy w końcu BioWare pokaże coś nowego... Mogą chyba pokazać np. innych towarzyszy (nie Liarę, czy Garrusa ... znowu) w akcji. Coś dla fanów różnych postaci, a nie ciągle się powtarzają -.-.
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Z jednego screena wywnioskowałem,że Cerberus teraz czyha na życie Sheparda. Również widziałem Liarę, i Garrusa(Chyba). Miłoby było,jakby Ashley(Lub Kaidan) Mogli dołączyć do drużyny. A z tego co widzę, to gierka świetnie się zapowiada
Odpowiedz
@Dieter Ashley lub Kaidan na 100% będą w drużynie. Był news na Game exe, nie wiem czy go widziałeś, o nowym wyglądzie Ashley.
Podobno do towarzyszy na jakiś czas ma dołączyć też Kapitan Anderson.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia sobota, 27 sierpnia 2011, 14:33 napisał

Podobno do towarzyszy na jakiś czas ma dołączyć też Kapitan Anderson.


Zobacz ten link to się przekonasz, czy to jest "podobno" .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że w ME 3 wreszcie zobaczę samice krogan, turian i batarian. Oraz jakieś dzieci. Nie wiem, czy twórcy gry mają świadomość, że takich istot w ich świecie nie ma ;p Screeny zadowalające, chociaż patrząc na broń z amunicją zapalającą obawiam się, że system walki mało co się zmienił.
Odpowiedz

Cytat

Tokar jak zwykle niezastąpiony .

No ba .W końcu to on przygotowuje nam takie newsy o ME3 lub DA2.Widzę po screenach, że Garrus doczekał się nowego pancerza .Za to Liara nie zrobiła żadnej zmiany tylko biega w kombinezonie jaki dostała w LOTSB .

Cytat

Mogą chyba pokazać np. innych towarzyszy

A nie dostrzegasz na piątym screenie Mordina? Ech on też prania nie zrobił tylko podrużuje w tym samym wdzianku .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To nie Garrus. To inny Turianin. Ten nie ma sponiewieranej twarzy i inne malunki(?) na niej.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Skoro Shepard przeszedł taką medyczną poprawę swojej postaci, to taka 'mała drobnostka' Garrusa jest w porównaniu z tym niczym Z drugiej strony, nie ma tego charakterystycznego niebieskiego wizjera, czy czegoś tam.

Odpowiedz
A to szkoda . Ależ dałem ciała

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To nie jest Garrus! Garrus ma inne tatuaze! >,<
Odpowiedz
@Obserwator Mordin był już pokazany na gameplayu ME3, więc żadnych nowych towarzyszy niestety nie pokazali...

Co do turiania to kto wie czy to jest Garrus. Bioware jest znane z głupoty dotyczących zmian i rewolucji, aby zaintrygować fanów. Wracają do zmian to przykładowo Anders w DA2, a DA:P, tyle, że on zmienił się pod innym względem niż wygląd. Zresztą może być taka sytuacja, że Garrus musiał zrobić sobie operację plastyczną, bo go ścigało dużo osób, tylko jak znalazł czas na operację plastyczną w czasie walki ze żniwiarzami? Druga sprawa, że wydaje mi się, że screen jest zrobiony, kiedy Shepard przebywa w Normandii, ale chyba nie wpuścił by do niej kogoś innego niż swojich kompanów?
Odpowiedz
@krzyslewy z moim internetem gameplayów nie zobaczę, więc zobaczywszy Mordina stwierdziłem że Bioware jeszcze nie pokazali pozostałych towarzyszy znanych z ME2.Jeżeli ten turianin nie jest Garrusem to kim on jest? Jego bratem?

Cytat

Druga sprawa, że wydaje mi się, że screen jest zrobiony, kiedy Shepard przebywa w Normandii, ale chyba nie wpuścił by do niej kogoś innego niż swojich kompanów?

Mi się wydaje że jest to raczej jakaś baza na Sur'Kesh albo obóz wywiadu Salarian.Jednak to nie może być krzyslewy Normandia. Po za tym Eirin miesiąc temu czy dwa tłumaczyła wrażenia z demo ME3 w, którym pokazano misję na tej planecie i wspomniani zostali Liara i Garrus.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
@Obserwator Chyba jednak to nie jest Normandia, bo na screenie widać mapę/plan i na niej jest chyba Normandia i jakiś budynek, a wejście/wyjście z miejsca wygląda jak właz, więc raczej masz rację,że to nie Normadia tylko jakaś baza. Ale jak dla mnie na screenie to jest Garrus po zmianie wyglądu, aby - zdaniem Bioware - lepiej wyglądał i, aby zaintrygować fanów jego nowym wcieleniem. Brat Garrusa? Szczerze wątpie.
Odpowiedz
To na pewno nie jest Garrus. Gdzie jego wizjer? Przecież on go nawet nie zdejmował podczas romansu

[Dodano po 7 minutach]

I w ogóle, to co do tego, że Shepard nie wpuszczałby nikogo obcego na pokład Normandii: w ME1 podczas jednego z przylotów na Cytadelę wita nas Kontradmirał Piątej Floty, którego możemy wpuścić na inspekcję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia niedziela, 28 sierpnia 2011, 14:42 napisał

A nie dostrzegasz na piątym screenie Mordina?


Chodziło mi o to, że BioWare mogłoby się postarać i pokazać towarzyszy z ME3. Mordin był w ME2. Ja jestem ciekawa James'a Vegi w akcji. I chcę go jako LI . Ale na teraz wystarczyłoby, żeby BioWare pokazało parę nowych screenów z kimś innym niż Liarą, czy Garrusem .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Nie, Garrus był na drugim screenie. Zwróćcie uwagę na jego unikalny visor. Btw, na tym samym screenie jest geth w czymś, co bardzo przypomina barwy Cerberusa...

Nie wiem jak innym, ale mi przynajmniej chodziło o screen nr 3 - Kiy
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Lubię ME...
Ale jak patrzę na to jaka dyskusję wywołało 6 screenów z lokacji które już wszyscy zainteresowani widzieli to czuję się głupio
Nie wiem czemu ale bardzo przypomina mi 2jkę z tego co wiadomo na razie o tej produkcji. A dla mnie 2jka miała ledwie 2 fajne misje i finał, zbudowane na kanwie montowania ekipy.
Kurczę, chciałbym móc odwiedzić odpowiednik starej, dobrej karczmy. Zmontować swoją obdartą ekipę i puścić się w wir przygody!
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
System walki dużo się nie zmienił, wystarczyło obejrzec pierwszy filmik z E3. Chociaż dodali pare ulepszeń:
Skok przez bark
I ulepszenie Omni-Klucza.
Zastanawia mnie czy Kaidan lub Ashley będą w stanie zaufa Shepardowi, bo na Horyzoncie w ME2 byli zdziwieni że pracuję dla Cerberusa. Choc później dostałem maila od Ashley że przeprasza za zachowanie itp.
Co do Garrusa, nie wiadomo czy to On. tak jak kolega wyżej pisał, że BioWare lubi wkurza ludzi, i są do wszystkiego zdolni
Odpowiedz
← Nowości

[Mass Effect 3] „Mass Effect 3” - sześć nowych screenów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...