„Dragon Age II” – premiera drugiej paczki przedmiotów


„Piękne opowieści mi tutaj kreślisz, krasnalu. Obawiam się jednak, że ponownie pominąłeś niesamowicie istotny detal w swojej pokracznej historii. Skąd Czempion wziął ten epicki ekwipunek, dzięki któremu pokonał tego bydlaka, Arishoka i zdołał rozbić Zakon na drobne kawałki?”

„Taki tam błahy fakt. Zero emocji i nawet moja mistrzowska narracja z tak żenującego materiału nie wycisnęłaby niczego dobrego. Dbam po prostu o uszy i dobre samopoczucie szanownej Poszukiwaczki.”

varric, cassandra, dragon age 2

„Gadaj cwaniaczku albo za niedługo podyskutujemy w mniej przytulnym miejscu. Madejowe łoże, sympatyczny pan w czarnym kapturze i jego zestaw wypielęgnowanych narzędzi...”

„Nie uwierzysz mi.”

„Sprawdźmy, mów.”

„Ano, nie ma czego opowiadać. Po prostu facet znalazł je w skrzyni. Tej obok swojego wychodka, gdzie zazwyczaj trzymał wełniane kapcie i ciepłe gacie na zmianę.”

„Hmpf. Kpisz sobie ze mnie?! Jak to w zwykłym kufrze? Gdzie heroiczna batalia ze smokiem zagrażającym Kirkwall? Żadnego tajemniczego skarbu zapomnianego klanu krasnoludów, znalezionego w Thaigu wypełnionym po brzegi pułapkami i mrocznymi pomiotami? Co z nagrodą od wielkiego magnata, który w podzięce za uratowanie swojego syna przed obmierzłym rytuałem magów krwi, obsypał Czempiona złotem i otworzył wrota starożytnej zbrojowni pełnej potężnych artefaktów?”

„Cóż, nie tym razem, moja droga. Z tego, co mi wiadomo, Hawke poszedł do jakiejś antycznej świątyni pieniądza, postawionej na cześć enigmatycznych bożków chciwości – Melosa i... hm... Laidlawella. Nie, to brzmiało inaczej, akcent padał gdzie indziej. Zawsze miałem problem z imionami bóstw, bo z nimi jak z tą mityczną hydrą, urżniesz jedną głowę, a w nagrodę wyskakują dwie. Mniejsza... W każdym bądź razie, rzucił 15 złotych monet na tamtejszą tacę, poprosił o zestaw „Dragon Age II – Item Pack #2”, a gdy wrócił do domu, cały legendarny szmelc wylegiwał się już w jego kuferku.”

„Jak w przypadku zamówienia na szponder u rzeźnika? Przecież to niszczy całą ideę bohaterstwa i psuje smak przygody. Żaden czempion nie skalałby się takim czynem. Ten fragment nie trzyma się w ogóle kupy.”

„Ha, wiatr zmian wieje z zachodu, droga Poszukiwaczko. Poza tym nikt w końcu nie mówił, że cała ta opowieść o Hawke ma w ogóle jakiś sens i nie jest bełkotem zapijaczonego krasnoluda, który stara się uciułać kilka złotych monet na kolejny antałek słodkiego zapomnienia.”

item pack, paczka przedmiotów, mag

Kiedy opowieści o największych magach, którzy kiedykolwiek kroczyli po tym padole łez, idą w ruch, zawsze wspomina się o jednym człowieku – Aldenonie Mądrym. Jego mistyczne artefakty są przeznaczone tylko dla tych bohaterów, którzy są godni jego dziedzictwa. Teraz nadeszła Twoja kolej. Ten pakiet zawiera nową zbroję, bronie i akcesoria przeznaczone do wykorzystania przez Hawke’a z klasą maga oraz jego towarzyszy.

Zestaw składa się z:

  • Potężnego magicznego kostura.
  • Dwóch zupełnie nowych zestawów pancerzy dla nisko i wysoko poziomowych postaci.
  • Dodatkowego przedmiotu dla Andersa, Bethany i Merril.
item pack, paczka przemiotów, łotrzyk

Loghain był zwykłym bandytą, zanim został znanym generałem. Duncan cieszył się tylko odrobinę lepszą reputacją, przed faktem wstąpienia do Szarej Straży. Teraz ich potężne relikwie mogą być Twoje! Ten pakiet zawiera nową zbroję, bronie i akcesoria przeznaczone do wykorzystania przez Hawke’a z klasą łotrzyka oraz jego towarzyszy.

Zestaw składa się z:

  • Śmiercionośnych naręcznych toporów i zaczarowanego łuku.
  • Dwóch zupełnie nowych zestawów pancerzy dla nisko i wysoko poziomowych postaci.
  • Dodatkowego przedmiotu dla Izabeli, Sebastiana i Varrica.
item pack, paczka przemiotów, wojownik

Od zamrożonych szczytów Gór Mroźnego Grzbietu do mrocznych bagien Głuszy Korcari, znajdują się terytoria należące do przerażających barbarzyńców z Fereldenu. Weź ich potężną moc w swoje ręce i sam wyrzeźb własne przeznaczenie w Kirkwall! Ten pakiet zawiera nową zbroję, bronie i akcesoria przeznaczone do wykorzystania przez Hawke’a z klasą wojownika oraz jego towarzyszy.

Zestaw składa się z:

  • Potężnego wojennego kafara.
  • Zabójczego topora i solidnej tarczy.
  • Dwóch zupełnie nowych zestawów pancerzy dla nisko i wysoko poziomowych postaci.
  • Dodatkowego przedmiotu dla Aveliny, Carvera i Fenrisa.

Artefakty znajdziecie już na kanadyjskich serwerach. Za każdy zestaw zapłacicie 240 punktów BioWare, natomiast pełen pakiet wyszarpie z Waszego wirtualnego konta 400 punktów. Zainteresowani?

Odpowiedz
Tak samo jak kupnem dziurawych prezerwatyw.
Odpowiedz
Tokar, mistrzu, rozbawiłeś mnie tym opowiadankiem, a szczególnie nazwą tego bożka chciwości...

Odpowiedz
Ciekawe kto to kupuje skoro Bioware tyle tych DLC dotyczących nowych przedmiotówi robi? A tym bardziej, że większość osób już przeszła DA2 (niektórzy nawet kilka razy) i nie każdy z nich ma ochotę na nowo rozpocząć rozgrywkę dla głupiego DLC z przedmiotami.
Odpowiedz
Zgadzam się Lily Tokar twoje opowiadanie jest świetnie.Przedmiotów nie zakupię, bo nie mam ochoty.Bioware zaczyna mnie wkurzać z tymi pakietami grr.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pakiet przedmiotów numer X od bioware? Haha. Ta firma od czasów pierwszego ME znalazła sposób na zamiane klientów w frajerów którzy zapłacą za grę dwa razy tyle, za mniej niż 1/4 zawartości.
Odpowiedz
My to uważamy za idiotyzm (z tego co tu widzę), ale oni widzą w tym kasiorkę. Znam takich ludzi, którzy daliby wszystko byleby uzbierać wszystkie DLC do tej gry (do innych też). Ja tego nie kupuję. Mam dość skoków na kasę ze strony BioWare:/. Mam nadzieję, że z ME3 tak nie zrobią.
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
@Bosiaxd Z ME3 nie zrobią DLC jeśli rozwiążą firmę zaraz po jego wydaniu Dla nich jest to skok na kasę i byliby głupcami, gdyby nie robili DLC. Zresztą mnie już wkurzyli, bo z tego co słyszałem tylko w edycji kolekcjonerskiej można mieć robota - psa
Odpowiedz
@bosiaxd Masz rację oby tego w ME3 nie zrobiliby, bo to już by było totalne przegięcie ze strony Bioware.Fajne są DLC w stylu jakiejś misji czy nowego towarzysza ,ale pakiety broni i strojów mnie denerwują .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia środa, 24 sierpnia 2011, 15:20 napisał

@Bosiaxd Z ME3 nie zrobią DLC jeśli rozwiążą firmę zaraz po jego wydaniu Dla nich jest to skok na kasę i byliby głupcami, gdyby nie robili DLC. Zresztą mnie już wkurzyli, bo z tego co słyszałem tylko w edycji kolekcjonerskiej można mieć robota - psa

Bo to prawda, ale coś niezwykłego musi być w EK, żeby ludzie ją kupowali, prawda ?? Ja już wiem, że na 100% EK ME3 kupuję, więc mnie to nie przeszkadza . A co do DLC do ME3 innych to mi chodziło o to, żeby nie robili tych głupich paczek przedmiotów jak do DA2. DLC będą i chyba łatwo ich nie odpuszczą... "chyba", ba raczej napewno .


Cytat

@bosiaxd Masz rację oby tego w ME3 nie zrobiliby, bo to już by było totalne przegięcie ze strony Bioware.Fajne są DLC w stylu jakiejś misji czy nowego towarzysza ,ale pakiety broni i strojów mnie denerwują .

Wiesz co ? Mnie się wgl DLC przejadły. Kiedy tylko słyszę słowo "DLC" od razu kojarzy mi się z BioWare i ich głupimi skokami na kasę. Jeśli mają to samo robić z ME3 co z DA2 to ... ughr ... nie chcę być w "skórze" BioWare jak się fani do nich dobiorą.
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz

Cytat

Jeśli mają to samo robić z ME3 co z DA2 to ... ughr ... nie chcę być w "skórze" BioWare jak się fani do nich dobiorą.

Na pewno zrobią coś takiego.Jest to nieuniknione.Po premierze ME3 na pewno wypuszczą DLC zawierające dodatkowych towarzyszy typu "Chcesz by Mordin dołączył na stale do twojej drużyny?Zakup ten DLC!!Kosztuje on tylko 400 punktów Bioware",bronie "Żniwiarze są dla ciebie trudnymi przeciwnikami?Zdobądź ten pakiet uzbrojenia za jedyne 250 punktów Bioware" czy dodatkowych pomieszczeń na Normandii .To będzie naprawdę złe dla Bioware.Oczywiście fani takie DLC kupią a my biedne żuczki nic na to nie poradzimy.Wracając do tematu DA2 to myślałem ,że Bioware ma zamiar skupić się na DA3 a nie na cholernych DLC.Bioware zastanawiam się czy to jest już koniec naszej przyjaźni

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
@Obserwator "Wracając do tematu DA2 to myślałem ,że Bioware ma zamiar skupić się na DA3 a nie na cholernych DLC" DOKŁADNIE !! Oni zaprzeczają sami sobie. Przecież sami mówili, że skupią się na DA3 !! Gr ... Frajerstwo z ich strony, inaczej tego nazwać nie można ...
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Im więcej kaski od fanów, tym większy będzie budżet na DA3, czyli wszystko idzie dobrze według mnie. Ja i tak na kupuje DLC, czyli , jak dla mnie to obojętne, czy Bioware wyda 10, czy 100 nowych minidodatków. Kto będzie chciał, to kupi, zero przymusu. Dragon Age 2 był dla mnie rozczarowaniem, tylko jeśli chodzi o niezbyt ciekawe i powtarzające się lokacje. Jeśli chodzi o całą resztę, to imho Bioware podążył w dobrym kierunku.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Cenobite dnia środa, 24 sierpnia 2011, 19:58 napisał

Im więcej kaski od fanów, tym większy będzie budżet na DA3


Skoro tak, to skąd kasa na DLC jeśli według Ciebie wszystko idzie na DA3 ??
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz

Cytat

Skoro tak, to skąd kasa na DLC jeśli według Ciebie wszystko idzie na DA3 ??

Cięta uwaga nie ma co .Wygląda na to ,że Bioware postanowiło wycisnąć z DA2 tyle ile jest to możliwe.Nie bądźmy zatem zaskoczeni ilością nowych,wspaniałych i drogich DLC .A pieniądze skądś muszą przecież brać prawda?Być może mają jakiś specjalny budżet na DA2.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 18:43 napisał

Wygląda na to ,że Bioware postanowiło wycisnąć z DA2 tyle ile jest to możliwe.


Ale ile można wyciskać ?? Przecież to jest już pazerność -.-. BioWare wyrabia sobie nową reputację, czy co ??
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
← Nowości

„Dragon Age II” – premiera drugiej paczki przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...