Czeeść, pospamujmy

Ja miałem dzisiaj plan perfekcyjnie jeździć L-ką. To co prawda moja druga lekcja, ale cichaczem już korzystałem wcześniej z auta. Podsumowując:
- 2 zgaśnięcia silnika
- 7 przekroczeń dozwolonej prędkości
- 2 wymuszenia pierwszeństwa
- 3 problemy z kierunkowskazem, gdy nie mogłem trafić w położenie neutralne po zmianie pasa ruchu

Poza tym mamy taki potworny upał w Częstochowie, że trochę odsapnę grając w The Force Unleashed 2, a potem idę nad zalew popływać i się opalać.
Odpowiedz
A u mnie przeciwnie deszcz i burza. ;/ Więc ja nie mam zbyt ambitnych planów. Posiedzę chwilę przy kompie i pogram w Company of Heroes, a potem nie wiem szczerze.
Odpowiedz
Zostałam skazana na Internet Explorera ;( Pierwszy komunikat: Aby dokonać akutalizacji musisz zaktualizować system aktualizacji.
Odpowiedz
A u mnie popsuła się pogoda .Nie martw się Ati jakos musisz to przeżyć

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Noł łej, zdezerterowałam na Chrome'a... Chociaż i tak wszystko chodzi na słowo honoru.
Odpowiedz
Ja też teraz działam na Chromie i w sumie nie jest taki zły. Odrobinę mniej funkcjonalny niż np. Firefox, ale o wiele mniej zżera mi pamięci. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Według CDA najlepsza jest Opera, ale ja nie potrafię opuścić Firefoxa po ostatnim updacie <3
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sazanka dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 00:52 napisał

Według CDA najlepsza jest Opera, ale ja nie potrafię opuścić Firefoxa po ostatnim updacie <3


CDA w swoich recenzjach ma zazwyczaj swój interes.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia środa, 24 sierpnia 2011, 23:54 napisał

Ja też teraz działam na Chromie i w sumie nie jest taki zły. Odrobinę mniej funkcjonalny niż np. Firefox, ale o wiele mniej zżera mi pamięci. ;p


Lisek zżera pamięci w cholerę, ale jest najlpeszy po 2giga modów.
Odpowiedz
Hah, ale tak naprawdę pod windowsa najszybciej i najlepiej działa IE, niestety

Ja wcześniej już miałam tak obmodowanego liska, że teraz nawet nie pamiętam co miałam, ale pamiętam, że był w ch*j wygodny.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czwartek, 25 sierpnia 2011, 10:41 napisał

Hah, ale tak naprawdę pod windowsa najszybciej i najlepiej działa IE, niestety


IE to skrót od internet expolera przecież.. A to do niczego innego nie służy niż do pobierania liska.
Odpowiedz
No i można sobie popatrzeć jak przeglądarki wyglądały te 10 lat temu

Odpowiedz
O HAI GUYZ, WHAT'S GOING ON IN THIS THREAD?!
Odpowiedz
Zbliża mi się właśnie domowa impreza dojrzałych ludzi (tzn. moi rodzice i ich znajomi). Kupiłem sobie dwa piwa Miller, których nigdy nie piłem, bo nie zamierzam pić prostackiego Żywca. W piekarniku właśnie siedzą ulepione przeze mnie drożdżowe bułeczki z kminkiem, którymi uraczę konsumentów francuskiej zupy cebulowej (to już roboty mamy). Mam wrażenie, że około godziny 23 zacznie się 'picie z młodym', więc jutro czeka mnie poranna nieprzytomność ;p
Odpowiedz
I co, było picie z młodym? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...