[GIII] Geldern

Witam.


Mam gorącą prośbę.Jestem w Geldern i mam już reputację powyżej 75 i nie mogę sobie poradzić ponieważ przywódca miasta jak do niego przyjdę zaczyna mnie atakować i alarm ogłasza wiem dlaczego tak się dzieje.Ale nie w tym rzecz.Moja prośba polega na tym że nie mogę sobie poradzić i czy mógłby ktoś mi pomóc ja daje tu save z góry dzięki.



https://rapidshare.com...o_gothic_3.rar
Odpowiedz
Walka w Geldern rzeczywiście jest jedną z cięższych. Nikt Ci raczej nie będzie tego przechodzić, w końcu to Twoja rozgrywka. Mogę za to dać kilka rad. Kiedy zacznie się walka staraj się odciągać pojedyncze jednostki z większych oddziałów, najlepiej wyjdź z miasta i udaj się w stronę gór. Pamiętam, że zastosowałem w tej bitwie taką taktykę, że uciekłem właśnie w góry, gdzie był obóz jakiś bandytów, dało się tam schować za drewnianym ogrodzeniem, dzięki temu nikt nie mógł strzelać do mnie z kuszy, zaś sami wojownicy jakoś niespecjalnie się do tego miejsca zbliżali zatem była to bezpieczna kryjówka, w której mogłem się uleczyć i ponownie wrócić do walki i tak do skutku, popróbuj, znajdź swoją taktykę, trzymaj się z dala od tłoku a poradzisz sobie, ewentualnie wbij wyższy poziom, możliwe że zabrałeś się za to miasto za szybko. Ostatecznie możesz pominąć rozmowę z orkowym przywódcą.

Odpowiedz
Nie no myslę że lvl mam dobry 44 i mistrzostwo we władaniu mieczem .A co do twojej taktyki jest dobra lecz już ją próbowałem parę razy i nic.

Może jednak ktoś będzie chciał przejść

Aha i proszę jak by co żeby to było bez kodów.
Odpowiedz
W górach gdzieś chowają się buntownicy; Inog i Anog, po paru prostych zadaniach ktoś z buntowników powinien ci pomóc w ataku z tego co pamiętam.
Odpowiedz
Nie nie pomyliło Ci się chyba z Silden

A może by Ci się chciało zrobić to?
Odpowiedz
Na 44 poziomie ty masz problem? Nie wiem jak to możliwe, musisz mieć za mało hp, albo beznadziejny ekwipunek, skoro zastosowałeś się do mojej taktyki, to jak sam zauważyłeś walka toczy się na "raty" zatem zawsze możesz się ukryć, zapisać grę, uleczyć postać i walczyć dalej, warto skorzystać w takiej sytuacji ze zwojów, skoro sobie nie radzisz to odpuść sobie, nie jest to konieczne do ukończenia gry.

Odpowiedz
Można zamknąć temat już sobie poradziłem .
Odpowiedz
← Gothic

Geldern - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...