Czeeść, pospamujmy

Wreszcie typowy temat do spamu! Nie wiem jak wy ale dla mnie wieczór to najlepsza pora żeby się poruszać

Odpowiedz
Ja bym się teraz chętnie oddała w ręce masażysty, bo obcasy przemieliły mi stopy. o.O Wczoraj mokłam w nich 20 minut na przystanku, bo oczywiście cały dzień był ładny i dopiero jak wyszłam zaczęło padać.
Odpowiedz
Eirin wyjezdza ze wsi i juz wiecej nie zobaczy swojej krowy, bo przerobia ja na zime na kielbase...
Odpowiedz
Swoją krowę będziesz zawsze mogła odwiedzić w mięsnym

Odpowiedz
Lionel, nasmaruj poparzone miejsca wódką. To stary ukraiński sposób na schodzenie skóry, ja go właśnie testuję
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia sobota, 6 sierpnia 2011, 11:36 napisał

Lionel, nasmaruj poparzone miejsca wódką. To stary ukraiński sposób na schodzenie skóry, ja go właśnie testuję


To może ja poczekam na efekty twoich testów .
Nie jest jeszcze ze mną tak źle, byle tylko opalenizna szybko nie zeszła.
Odpowiedz
Oj jeest.


Btw, zapraszam do H&M przysłali tyle szmat, że nie ma na czym wieszać
Odpowiedz
W filecie nie, ostatni ryby wywalili przy sprzątaniu lodówki, która zaczęła żyć własnym życiem A w czerwieni - na męski ostatnio przyszły jakieś śmieszne kraciaste koszule z białym kołnierzykiem i mankietami, a że nasz kierownik takie nosi... chłopaki z damskiego stwierdzili, że kupią i przyjdą kiedyś wszyscy tak ubrani "na Macieja". A tak serio serio już to było kilka fajnych koszulek, ale generalnie rzeczy z działu męskiego widzę tylko przy dostawie, normalnie tam się nie zapuszczam.

Fiolet i czerwień
Odpowiedz
Filet też dobry. Kraciaste? Męski dział zawsze jest traktowany po macoszemu! Ja też chcę mieć przynajmniej całe piętro dla siebie, ale w poznańskim H&M jest taka tendencja ostatnio, że dział męski został zmniejszony do 1/3 na rzecz działu dla nastolatko-bobasów!
Odpowiedz
Ponieważ dzisiaj zaczęła się kampania Back to school. Spokojnie, o ile pamiętam dobrze z tabliczki na socjalu za kilka tygodni zaczyna się nowy sezon, więc i inne działy ożyją, ale coś na męskim planują chyba dopiero gdzieś pod koniec roku. Teraz jest generalne parcie na denim i damski divided.
Odpowiedz
Szczeźnij ;P I może jeszcze do Stradivariusa?
Odpowiedz
Nawet nie wiedziałam, że Bershka ma męskie ciuchy ; p A odwiedzając ostatnio H&M na poznańskiej ulicy Półwiejskiej stwierdziliśmy, że tam dział męski nie istnieje, bo wszystkie ciuchy wyglądają jak na babeczki ; p

No i moje ostatnie odkrycie, koszulki męskie są fajniejsze od damskich <4
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...