[IWD2] Ciekawostki/Easter Eggs

No dobra, chyba każdy wie co to jest ciekawosta no nie. Ja znalazłem jedną (jak mi się przypomni więcej to napisze). Każdy kto przeszedł gre wie, że jaszczuroludzie (chyba...) coś tam mówią. Jakiś niezrozumiany bełkot, ale jeżeli przeczytać od końca to wyjdą zrozumiałe zdania. Np. ,,agorw onożawuaz" - ,,Zauważono wroga".
Odpowiedz
Icewind Dale to gra z epoki, gdzie twórcy nie myśleli jeszcze o ukrywaniu żadnych ciekawych nawiązań czy żartów. Myślę, że nie znajdzie się zbyt wiele przykładów.
Odpowiedz
Nie wiem czy się znajdą, ale jak pamięć mnie nie myli to Icewind Dale II jest z 2002 roku, zaledwie 5 lata starszy Fallout ma bardzo dużo nawiązań i żartów do innej tematyki .
Odpowiedz
Ja grzebiąc w Dale Keeper znalazłem tam dziwny przedmiot pod nazwą "tajemniczy przedmiot", a przedmiot ten wygląda jak umywalka. Ma ciekawy opis: "...Wygląda na świetnej jakości jakiś zbiornik [...] Ale jakiś głupiec wywiercił w nim otwór więc jest bezużyteczny". Chyba gdzieś kiedyś temat o tym napisałem...
Odpowiedz
Fakt. Ale moim zdaniem to niedokończone zadanie (twórcom nie starczyło czasu). To samo dotyczy gothic'ka 1 - chodzi o opuszczoną kopalnie - i Baldursa dwójki. W shadow keeperze(chyba tak to się pisze) znalazłem mnóstwo takich itemów.
Odpowiedz
Ja znalazłam śmieszny błąd przy multiplayerze. Kiedy kapłanem weszłam w zapamiętane czary, wszędzie było napisane żuk. M.in. dostępne miejsca na czary - żuk.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pkropka dnia sobota, 19 kwietnia 2014, 22:17 napisał

Ja znalazłam śmieszny błąd przy multiplayerze. Kiedy kapłanem weszłam w zapamiętane czary, wszędzie było napisane żuk. M.in. dostępne miejsca na czary - żuk.


O i mam zdjęcie
Odpowiedz
← Icewind Dale

Ciekawostki/Easter Eggs - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...