[KotOR I] "Davik Kang" Gdzie jest Canderous?

Witam!

Otóż jestem w Tarir. Jestem przy zadaniu, które zlecił nam Converse. Poszedłem do bazy Sithów i wykradłem kody. Tylko jest jeden problem. Nie mogę znaleźć Conversa. Po prostu nigdzie go nie ma. Powinien być w Kantanie ( czy jakoś tak ), a ja całą oblazłem i nic. Jedynie może jest ( choć szczerze wątpię ) obok zaxa. Tylko, że jak tam wejdę zaczyna się walka "Dwóch palców" i Ślepego kogoś tam ( ), ale zaraz po walce gra wariuje i się zawiesza.

Co mam zrobić?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Zdaje się, że mówisz o Canderousie Ordo, bo żadna postać o imieniu Converse w grze nie występowała. Canderous powinien znajdować się rzeczywiście w Kantynie tam, gdzie jest numerek 9 na mapce:

Odpowiedz
Racja chodziło mi o Canderousie Ordo. Coś mi się pomyliło. No i właśnie problem w tym, że go tam nie ma. W ogóle nie ma go w całej Kantynie.

Może to jakiś błąd w grze? Może da się wgrać jakiegoś patcha, albo kodem go przyzwać, bo nie chce zaczynać gry od nowa.
Odpowiedz
Może szukasz go w nie tej kantynie, co trzeba? Bo Canderous powinien znajdować się w Dolnym Mieście, gdzie się zjeżdża windą, a nie w Górnym, tam gdzie jest ring.

Odpowiedz
Miałaś rację. Szukałem w złej Kantynie. Dzięki za pomoc. Nie będę zaczynał nowego tematu to od razu zapytam się tutaj. Otóż jestem Dantooine. Zrobiłem pierwsze 2 próby na Jedi. I teraz zostało mi oczyścić gaj. Problem w tym, że nie wiem gdzie jest wyjście . Wejście na dziedziniec zamknięte, a nie ma innego ( chyba, że coś przeoczyłem ). Więc gdzie jest wyjście ?

Wiem, że nie piszę się podwójnych postów, ale nie mogę edytować. Cóż wystarczyło pogadać z robotem xD. Mniejsza. Wszystkie problemy rozwiązane.

Pozdrawiam!
Posty scalone, a na przyszłość polecam zarejestrowanie się na forum
Odpowiedz
← Inne cRPGi

"Davik Kang" Gdzie jest Canderous? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...