Czeeść, pospamujmy

Temat na każdy poranek, czyli co dzisiaj planujecie?


Ja właśnie wypucowałam baleriny (jak żołnierski zwyczaj przykazał ) i mam zamiar z pełni wykorzystać dwa dni wolnego, które mnie tak samo irytują co cieszą. Znaczy pewnie wyląduję u kumpla z padem w łapkach i piwem. Ale wcześniej kino, Harry Potter i sushi, żeby przepuścić resztki z wypłaty.

Już, czuję się jak totalna ekshibicjonistka.
Odpowiedz
U mnie trochę słońca jee... było jeszcze przed chwilą. Też bym wreszcie chciała się chociaż trochę opalić, bo zawsze jest słonecznie, kiedy jestem w pracy, a jak już mam wolne to pada
Odpowiedz
Opalenizna jest zła, kocham być w stu procentach biała przez cały rok. Moim planem na dziś miał być dobry humor, ale wizyta u fryzjerki na dobre mi go popsuła -.- Wyżyję się zatem w LoLu albo Diablo 2, zjem wielki kawałek ciasta i niczym Ania z Zielonego Wzgórza, zanurzę się w bezdennej otchłani rozpaczy ; p
Odpowiedz
A ja wszystkie plany zrealizowałem. Kupiłem sobie mleko zagęszczone o smaku karmelowym i je zjadłem. Posprzątałem pokój gościnny na przybycie siostry. Ugotowałem zupę węgierską. I grałem w Wiedźmina 2! Planuję jeszcze się trochę poobijać, po czym porysować. Dawno nie rysowałem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sazanka dnia piątek, 22 lipca 2011, 14:04 napisał

Opalenizna jest zła

O tak tak tak - tu się zgodzę w stu procentach

Zastanawiam się tylko czy przypadkiem nie trafiłem właśnie na moment, kiedy się wyżywasz w LoLu, bo spotkałem jakichś "rejdżujących Polaczków"
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Ja tylko rzucam k...ami, kiedy gram z idiotami chodzącymi 1vs5, gadającymi po rusku albo robiącymi wszystko źle ; c Nienawidzę mieć najlepszego wyniku w grze i przegrywać, bo mój team nie umie się ogarnąć. Mój ranking jest godny pogłaskania i pocałowania w czółko : C
Odpowiedz
Ona nie rejdżuje, od tego jestem ja. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tak. Jego rejdż dotyka także mnie ; p
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sazanka dnia piątek, 22 lipca 2011, 20:10 napisał

Na piwo z poznaniakami też nie masz ? : >


Obiecuję, że znajdę dla was czas... tylko nie teraz . Wtedy zrobi się WIELKI zlot poznańsko-gejmexowy czy coś podobnego i będzie biba przez trzy noce! Tylko nie w najbliższym czasie.
Odpowiedz
Na wielki zlot poznańsko-gejmexowy spóźniłeś się przynajmniej dwa-trzy lata ; p
Odpowiedz
Poznań i Poznań :< Zrobilibyście coś na południu/wschodzie Polski

Wracając do LoLa - ja dopiero od wczoraj gram na rankingowych i mam dziwne wrażenie, że jest tam nawet więcej "rejdżu" niż normalnie. Dziś mnie zwyzywali, że nie kupiłem Warmoga grając Gangplankiem Ktoś widzi w tym sens?
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sazanka dnia piątek, 22 lipca 2011, 20:28 napisał

Na wielki zlot poznańsko-gejmexowy spóźniłeś się przynajmniej dwa-trzy lata ; p


A był? Jak tak dawno był, to czas to powtórzyć. Kolejny Pyrkon, co?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pandemon dnia piątek, 22 lipca 2011, 21:07 napisał

Poznań i Poznań :< Zrobilibyście coś na południu/wschodzie Polski


Jak będzie nocleg to się piszę, bo nie chcę by mnie jakiś Janosik okradł, śpiąc na dworcu.
Odpowiedz
Dlaczemu?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Dlaczemu?

A nie wiem. Czytałem ten temat i była to pierwsza rzecz, która przyszła mi do głowy, więc ją napisałem. To w końcu temat mielonkowy, prawda?

Cytat

A Ty to nie : )

A nie
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...