[KotOR I] Opinia

Lubię tą grę, i klimat Gwiezdnych Wojen, lecz gra posiada Swoje debugi... Gra jest nieźle zrobiona, i to nie są wreszcie czasy Dartha Vadera, Luka Skywalkera itp... Graficznie jak na tamte czasy, to nieźle wyglądała, i to pierwsza gra z tak rozwiniętą fabułą... Trzeba troszeczke nagłówkować się przy tej grze, ale da się w tą grę wciągnąć na kilka dni, albo i więcej. Zresztą to chyba pierwsza gra cRPG która wyszła .... Osobiście moja ocena gry to 9/10
Odpowiedz
W Star Wars:Knights of the Old Republic lubię od czasu do czasu pograć.Ta gra przykuła moja uwagę na wiele godzin.KOTOR posiada świetnie napisanych towarzyszy,klimat gry,wątek główny i system rozgrywki.Zgodzę się z użytkownikiem Dieter Bohlenem w kwestii wydarzeń w jakich bierzemy udział.Muzyki miło sie słycha a szczególnie głosów naszych towarzyszy.Daję również grze 9/10

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Uwielbiam tą grę, gdyż jestem wiernym fanem gwiezdnych wojen, a klimat i walka mieczem świetnym wyglądają w tej grze znakomicie. Plus jeszcze fabuła, świetni towarzysze i różne planety/lokacje. Minusy tej gry jakie zaobserwowałem to lekki niedosyt spowodowany grafiką i prostotą lokacji. No i mało jest przedmiotów, a sterowanej przez Nas postaci nie opłaca się zmieniać miecza świetlnego na inną broń, jeśli specjalizowaliśmy się w broni ręcznej.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Opinia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...