[NWN1] Problem z zadaniem Port Llast: Łowcy wilkołaków

Mam problem z zadaniem: (nazwa jak w temacie). Otóż odnalazłem wszystkich chłopców i dałem ich pierścienie Neurikowi(tak to się chyba pisze), a ten kazał mi odnaleźć tego Sir Ir...coś tam i Czarnego wilka. Odnalazłem tego pierwszego i powiedział mi, że Czarnym wilkiem jest Anther (nie wiem czy to się tak pisze, w każdym razie chodzi o tego co sprzedaje sprzęt przeciwko wilkołakom). No więc idę do Neurika mu o tym opowiedzieć, a tam jest tylko opcja dialogowa, że nie znalazłem jeszcze, ani Czarnego, ani Sir'a. Temu Antherowi też nic powiedzieć nie mogę. Przeczytałem w solucji, że muszę dać Neurikowi dziennik tego Sir'a, ale ja nie mam takiego w ekwipunku. Może to być związane z tym, że nie miałem na niego miejsca w chwili otrzymywania go. Ale w takim wypadku powinien leżeć tam w jaskini gdzie znalazłem Sir'a, lecz go tam nie ma. Sprawdzałem też w kadzi wróżebnej i tam również go nie znalazłem. Może to jakiś bug nie wiem, w każdym razie prosił bym o jakiś kod na ten dziennik lub coś podobnego. Liczę na szybką odpowiedz i z góry dziękuje za pomoc.
hmm... Nie wiem co tu wpisać.
Odpowiedz
Sądzę, że już to robiłeś, ale powtórzę: W tej kryjówce zobacz dokładnie każdy zakątek, ten dziennik jest chyba w stercie kamieni czy gruzów, ale pewności nie ma. I może jak wróciłeś wtedy jeszcze raz do tej jaskini to się pomyliłeś i wlazłeś do innej...?
Odpowiedz
Tak, dziennik Sir Karathrisa był w kupie kamieni czy jakiejś skrzyni tam za nim, a nie bezpośrednio u niego. Dopiero z tym dziennikiem i pierścieniem Karatrhrisa można tę misję przesunąć do walki z Czarnym Wilkiem i ostatecznie do zakończenia.
Odpowiedz
Byłem w tej jaskini jeszcze raz, ale dziennika znów nie znalazłem. Myślę, że bez kodów się nie obejdzie, bo nie mam pojęcia gdzie ten dziennik może być, a jak już mówiłem w kadzi wróżebnej także go nie ma. Poza tym chciałbym jak najszybciej wykonać to zadanie, bo wszystko inne już zrobiłem i pozostaje mi tylko udać się do Luskanu, a nie chce tego robić z niewykonanym zadaniem. W końcu to dodatkowe doświadczenie i złoto.
hmm... Nie wiem co tu wpisać.
Odpowiedz
Dzięki za kod, ale mam z nim pewien problem.Otóż wpisuje go i pisze mi Success(w każdym razie coś takiego), ale nie pojawia się żaden dziennik(w ogóle nic się nie pojawia). Więc ja nie wiem .
hmm... Nie wiem co tu wpisać.
Odpowiedz
Kiedy wpisujesz kod, musisz zaznaczyć obiekt, na który ma wpłynąć. Tak jak przy kodzie na XXX ilości złota, nieśmiertelność czy podobne rzeczy, tak i tutaj prawdopodobnie kursor zmienia Ci się z rączki na gwiazdkę ze strzałką, jak podczas rzucania zaklęć. Musisz po komunikacie "Success" po prostu kliknąć na swoją postać, a ona otrzyma dziennik do ekwipunku.
Odpowiedz
Dobra, nareszcie udało mi się skończyć to zadanie. Dziękuję wszystkim za pomoc(w szczególności Lionelowi ).Temat do zamknięcia.
hmm... Nie wiem co tu wpisać.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z zadaniem Port Llast: Łowcy wilkołaków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...