Problem ze stacją dysków dvd

Stacja zaczeła szaleć z dnia na dzień. Nie wiem co się stało, a więc tak przychodzę normalnie stacja się wysuwa wkładam płytkę orginalnego dragon age. I komp wisi w żaden sposób nic nie mogę zrobić. Napęd wydaje dziwne dźwięki, a dioda pali się normalnie. W panelu sterowania pisze, że urządzenie działa poprawnie. Wspomnę, że moja stacja to SAMSUNG SH-S203D
Nie wiem czy to sprawa sterowników nie dawno formatowałem. Czy też może stacji. (Mam ją dopiero 3lata)
Odpowiedz
Pierw zerknij czy płytka jest czysta. Potem sprawdź parę innych płyt, muzyczne itp. Może wadliwa płyta czy coś. Jeśli nie to jedziemy dalej.
Spróbuj pierw przeinstalować sterowniki (wątpię, że jest tu przyczyna, ale...).
Potem rozkręć kompa i sprawdź czy wtyki się nie poluzowały (Raz tak miałem z dyskiem twardym).



Pewnie po prostu padła stacja dysków, więc wiele tu nie zdziałasz. Ale warto spróbować tych rzeczy co wcześniej wymieniłem. Ostatecznie możesz zanieść do serwisu ale to raczej nieopłacalne.





Odpowiedz
A jak nic nie pomoże walnij w niego od góry otwartą dłonią, tak na wysokości stacji dysków. W moim starym kompie to zawsze działało. Ale mój stary komp potrafił zacząć działać poprawnie, bo na niego nakrzyczałam...
Odpowiedz
Ewentualnie jeszcze możesz mu wrzucić 5zł. Może ci się minuty skończyły





Odpowiedz
Jak nagrać pliki z płyty na pendrive (na innym kompie bo mojemu stacja padła)Próbowałem kopiuj wklej to u mnie na kompie były błędy że uszkodzone pliki więc jakim programem co i jak. Tylko błagam bez video z moim netem nie obejrze
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam Nero daje możliwość robienia obrazów płyty.

Odpowiedz
No, musisz zrobić obraz płyty. Większość programów nagrywających płyty ma taką opcję.





Odpowiedz
← Karczma

Problem ze stacją dysków dvd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...