[NWN2] Najlepszy towarzysz/e

Kto jest twoim ulubionym i najlepszym towrzyszem?

Khelgar Żelazna Pięść (11 głosów [27.5%])
Neeshka (5 głosów [12.5%])
Elanee (5 głosów [12.5%])
Qara (2 głosy [5%])
Grobnar (1 głos [2.5%])
Casavir (2 głosy [5%])
Bishop (2 głosy [5%])
Shandra Jerro (3 głosy [7.5%])
Sand (4 głosy [10%])
Zhjaeve (2 głosy [5%])
Amonn Jerro (2 głosy [5%])
Konstrukt (1 głos [2.5%])
Witam i pozdrawiam wszystkich.

Wiem że NWN 2 już ma parę lat i grę zdążyliście ukończyć parę razy lub nie.
Moje pytanie jest takie, a wiem, że na forum takiego nie ma. "Kto jest twoim najlepszym i ulubionym towarzyszem w NWN 2?"

Piszcie i głosujcie według waszych uczuć. Oczekuję, że napiszecie kto i dlaczego,kogo lubicie bardziej a kogo mniej.

Wybór musi aczkolwiek powinien być uzasadniony!!!

Drogi użytkowniku, proszę zawsze sprawdzać swój post przed wysłaniem go na forum, pod względem ortografii i stylistyki. To ułatwi nam współpracę i zachęci ludzi do uczestniczenia w dyskusji. - Tokar.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Mój najlepszy towarzysz to zdecydowanie Khelgar:)Zawsze lubiałem jak się kłócił i gadał fajnymi słowkami;p ale szkoda że go nie ma w masce zdrajcy;//
Odpowiedz
Zdecydowanie Neeshka. Jej charakter, sposób bycia oraz polski i angielski dubbing mnie urzekł. Poza tym do kochana dusza, która lubi żyć w luksusie, jak ja.

Najmniejszym zainteresowaniem cieszył się u mnie Grobnar. Jego nielogiczne gadki i całe to śpiewanie oraz fakt gnomiego pochodzenia (nienawidzę pokurczy) były strasznie irytujące.
Odpowiedz
Najlepiej się bawiłem wybijając wrogów w towarzystwie Khelgara ale Tekstów Neeshki nie mogę zapomnieć. Była słodka. No i jeszcze Sand za sarkazm.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Fabularnie Khelgar, utylitarnie Zhjaeve.
Odpowiedz
Cóż normalnie jestem pozytywnie zaskoczony ,że ktoś zechciał wziąć udział w ankiecie a nawet uzasadnić swój wybór.Dziękuje wam
Dobra a teraz do rzeczy. Muszę przyznać, że moimi ulubionymi towarzyszami są Khelgar ,Neeshka oraz Elanee i Sand.
Khelgara polubiłem od samego początku, ponieważ odpowiada mi jego charakter, fajnie się kłócił z Neeshką oraz stanowił cenne dla mnie wsparcie.
Neeshka- jest ciekawą postacią i bardzo pomocną jako łotrzyk,mimo że szuka okazji do zarobienia gotówki to mi nie przeszkadza.
Elanee- miłośniczka natury.Od zawsze lubiłem elfy, więc i ją szybko polubiłem.
Sand- cenie go za jego sarkazm i za słowne potyczki z Qarą.

Natomiast Qara to postać która najmniej przypadła mi do gustu.Czarownicy nie lubię za jej wysokie mniemanie o sobie i chaotyczność.

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Moimi ulubieńcami byli Khelgar (Oghren z DA: O i DA: OA mi go przypomina ), Casavir (sposób w jaki kierował się do mojej czarodziejki był po prostu ... magiczny xD), Bishop (właściwie to nie wiem czemu, odpowiadał mi pod każdym względem ... gdyby tylko nie ta -SPOILER!- zdrada pod koniec ... ehh ) i Ammon Jerro (no kurczę, uparty osioł, ślepo zapatrzony w swoje cele, irytujący ... jak go tu nie lubić ? ). Ogólnie to znowu sami faceci .
A i spójrzcie na ten fan art:




I jak tu nie lubić kogokolwiek z NwN2?
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Moim ulubieni towarzysze:
Qara - za jej zadziorność, szkoda, że nie ma możliwości z nią romansu
Grobnar - za wariactwo
Casavir - za jego dobry i sprawiedliwy charakter
Khelgar - za to, że jest krasnoludem
Bishop - za jego czarny charakter i, że dubbingowal go król dubbingu - Jarosław Boberek
Konstrukt - za to, że jest bardzo przydatny w walce i za dłuuuugie rozmowy
Shandra Jerro - za bycie sobą, szkoda, że ginie
Najbardziej nie lubiłem Neeshki, bo była dziwaczna i jej głos mnie irytował
Odpowiedz
Khelgar - jego wypowiedzi są zabawne. Kłótnie z Quarą i Neeshką to mistrzostwo.

Neeshka - Niewyparzony język i żywiołowość. I ten głosik zarówno z angielskim i polskim dubbingiem

Quara - dość wybuchowa i wyniosła

Sand - Jego sarkastyczny humor rządzi. Dowcipny, inteligentny i trzeźwo myślący. Świetny dubbing angielski i polski.

Bishop - zły, chciwy, cyniczny, bezwzględny i zdradziecki tropiciel. Najlepsze dialogi ma, gdy uderza słownie w Carsavira

Ammon Jerro - "po trupach do celu"

Co do innych postaci z którymi musimy się mierzyć to duże wrażenie zrobił Garius i Torio.
Świetny podkład jest pod Gariusa i łupieżców cienia, gdy gramy z angielskim dubbingiem. A niebo lepsze niż z polskim dubbingiem.
Podobne mam wrażenia co do porównania dubbingów pod postać Ammana Jerro.
Natomiast dubbing polski sprostał raczej angielskiemu przy postaci Khelgar, Neeshka, Quara, Sand, Bishop. Więc źle nie jest.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Najlepszy towarzysz/e - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...