Trójmiasto - Heineken Opener Festival - 29/30 czerwiec

Sytuacja jest taka, że kocham Coldplaya i nie mam zamiaru dać Chrisowi Martinowi wyjechać z Polski zanim nie wdrapię się na scenę i nie pocałuję go prosto w usta. ALE szanowna Dert nie pozwala mi się rozpływać w marzeniach i chce iść na piwko. Także 29/30 czerwca, ewentualnie 1 lipca w przed popołudniowych godzinach można zorganizować spotkanie na północy.

Stan aktualny to:

- Szanowna moja osoba (oferuję darmowe 'rzucenie' okiem na wszelkie psy, koty i inne futrzaki, za zdiagnozowanie nieistniejących chorób nie odpowiadam!)
- Dert
- Tril (ponoć)
- Strażnik
- Favar
- Rang (ponoć)
- Jedyna koleżanka, którą udało mi się namówić na smyntną muzykę Coldplaya

Jeśli ktoś by chciał do nas dołączyć to proszę pisać do Derci na 607 299 057 i poinformować ją o swoim przybycie. Po co? Nie wiem, ale fajnie będzie, jeśli będziemy wiedzieć, ile mniej więcej osób się zamierza pojawić, żeby znaleźć jakieś odpowiednie miejsce do spotkania.

Śmiało możecie przyprowadzić nawet nie-fantastyków, kogo tylko za rękę na ulicy uda wam się złapać też.

Najlepiej zobaczyć będzie się 29/30tego pod wieczór i iść do jakiejś knajpki... czy cuś. Ewentualnie możemy iść do zoo, jako wycieczka szkolna. Bardzo chętnie.


883246630 - moj numer! (nie odpowiadam na zadne smsy nie zawierajace slow 'swinka morska' albo 'krowa', dodatkowo przez telefon jestem bardzo niemila, dzwonienie na wlasne ryzyko).
Odpowiedz
Co do miejsca picia to sugeruję Dom Piwa w Gdyni - ogromny wybór piw, fajny wygląd knajpy, dobrze skomunikowane
Odpowiedz
Może też bym się wybrała, jeśli mi nic nie wypadnie...

Odpowiedz
Lily, nie badz burak, przyjedz, to powzdychamy sobie razem do obrazka Garrusa, ktory nosze w portfelu.
Odpowiedz

Cytat

to powzdychamy sobie razem do obrazka Garrusa, ktory nosze w portfelu.

No nie, to ja muszę KONIECZNIE zobaczyć
Odpowiedz
Eirin, czemu to, co mówisz, mnie nie dziwi?...

Odpowiedz
Le spokojnie, po koncercie na piwko mozemy isc, bo ja z kolezanka glownie molestowac Chrisa Martina jedziem, a potem sa jakies nic nie znaczace bandy, wiec spokojnie mozemy isc na piwko 30tego.
Odpowiedz
Ty sie Lionel nie odzywaj, bo raz, ze na Heinekena nie jedziesz, a dwa, ze wczoraj zes nas z Mattem i Sazaneczka wystawil do wiatru, ty przebrzydle zgnite jajo jestes, buraku splesnialy!
Odpowiedz
A co z Princem? Jest lepszy niż cała reszta razem wzięta, a Chris Martin ze swoim chłopięco-jękliwym głosikiem do pięt mu nie dorasta

Cóż, mnie niestety nie będzie. Nie stać mnie na najbardziej przereklamowany i wylansowany festiwal w Polsce. Może gdyby repertuar bardziej mi odpowiadał, sprzedałbym coś cennego i pojechał, ale niestety, jest nędzny.
Odpowiedz
Opener interesował mnie tylko wtedy gdy Faith No More zaszczyciło go swoją obecnością, a i tak cena była zbyt wygórowana. Burżuazyjna, dekadencka impreza... mam nadzieję, że gdy będę jechał do Gdańska w poniedziałek to uda mi się ominąć niedobitki z tego festiwalu ; p

@Down - Ta jest : )
Odpowiedz
To nie temat ogólny o festiwalu, niech wypowiadają się zainteresowani spotkaniem w podany w nazwie wątku konkretny termin.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dzisiaj o 15tej na Gdyni Glownej prosze panstwa!
Odpowiedz
Niestety, mnie nie będzie. Muszę wyprowadzić się ze stancji i zawieźć rzeczy do domu. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić
Odpowiedz
Oczywiscie, ze sie dobrze bawilismy. Walenie Trila po glowie gazeta jest rozrywka pierwszej klasy.
Odpowiedz

Cytat

Oczywiscie, ze sie dobrze bawilismy. Walenie Trila po glowie gazeta jest rozrywka pierwszej klasy

Dobre, ale nie przebije rozrywki wpychania mu PrincePolo do mordy z okrzykiem "No żryj to princepolo! Żryj!! No wpier...laj!" Ale to już inna historia
Odpowiedz
← Użytkownicy

Trójmiasto - Heineken Opener Festival - 29/30 czerwiec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...