Leauge of Legends

Nie, raczej "puść te je...ą strzałę, a nie czekaj na dobitkę" lub "znów ukradłeś" ;p
Odpowiedz
Ta, a jak darłem się do monitora a potem pisałem "Klaaauuudiaaaa!" i w odpowiedzi tylko "Hhihiihi"
Mniejsza, trzeba się zebrać w piątkę i każdy by musiał ogarnąć z 2-3 postacie tak nice : )
Odpowiedz
Przede wszystkim musi być jedna osoba do junglowania i jeden support, inaczej nie ma sensu grać : p
Odpowiedz
Zilean the chrono keeper i go go sepped up.

[Dodano po 5 minutach]

Pony Urgot ma źle namalowane oko! Powinno być z jego prawej.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
W sumie Zilean jako support jest bardzo przydatny, szybsze zdobywanie doświadczenia jest często języczkiem u wagi, a z tanków to Alistar, Taric oraz Rammus mi się widzą tak naj, naj - Alistar i jego leczenie, Taric oraz Rammus te stuny.

Wiadomo, że już nie powinno się brać Eve do drużyny z chwilą gdy usunęli jej stuna, zastępując go niewidzialnością.
Odpowiedz
Slowem, Marcin : p

Widać, że nie oglądałeś mistrzostw LoLa : D Janna jest podobno najlepsza, ale ja wolę Sorakę lub Karmę ; p
Odpowiedz
Jak widzę Sorakę to się mi scyzoryk w kieszeni otwiera, serio ;p
Odpowiedz
Czemu? Kocham jej heala i regenerację many. Ale dziś pokochałam Vlada : D
Odpowiedz
Nie, nie oglądałem.
A Vlad jest OP OP OP NOOB CHAR.

Uwielbiałem drużynę w której miałem Zila, Twisteda, a sam grałem Ashe <3 pasywki na expa, złoto przy ubijaniu, plus jej umiejętność dodająca kasę od ubitego miniona <3 a lot of money

Soraką kiedyś gardzono, a coraz więcej ludzi odczuwa jakiś strach przed nią. Kiedyś myślałem, że to easy kill... raz się naciąłem na typa w thornmailu... heh ; p
Odpowiedz
Przyjdzie kolejny patch, wszystko się pokiełbasi i inna postać będzie uber pro op.

trochę mnie to wkurza.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja gram dwoma postaciami: Janną i Ezrealem.
Co do teama, to wcale nie musi być supportu. Jest wiele dobrych kombinacji.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Gdybym ja skupiał się na kilku postaciach, to ta gra znudziła by mi się po tygodniu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Pewnie, ale z tgo co zaobserwowałam oglądając mistrzostwa, team powinien mieć junglera i supporta, który nie farmi mobów - wtedy są cztery postacie, które około 10 minuty mają po 100 zabitych creepów = dużo kasy ; ) Pewnie, że są inne dobre kombinacje, ale jeśli wszyscy grali właśnie tak to podejrzewam, że ta jest najbardziej wydajna.
Odpowiedz
Spoko, mi daleko jeszcze do ranked, poza tym trzeba mieć runy i opanować grę do perfekcji. Na razie mam 15lvl.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
http://eu.leagueofleg...eu-nordic-east

Historia zatacza koło

Co o tym myślicie?

Ja chyba pakuje manatki na przenoszę się na eu West. Nie zdzierżę spamujących rusków i ich cyrylicy.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
My prawdopodobnie też, chociaż dzisiaj zaczęliśmy karierę na amerykańskim serwerze bo EU jest wciąż nieczynny ; x
Odpowiedz
Nie no. Ten US to tylko odskocznia, bo EU nie działa. A jak już podzielą, to raczej na West idę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja tak samo, wolę czasami poczytać tych majonezożerców i innych niż te śmieszne greckie znaczki, które ktoś śmie nazywać literkami.
Odpowiedz
Problem jest taki, że podobnie może pomyśleć 90% z `naszego` serwera i na west znów będziemy mieć kolejki po 3 godziny i lagi. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie zamierzam grać ze szwabami na jednym serwerze! Tfu! ;p
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Leauge of Legends - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...