Dolina Szkieletów. Dziennik Ryana

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Dziennik Ryana"!

„Dolina Szkieletów”, która ukazała się na polskim rynku 10 marca 2010 roku nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia, to innowacyjny projekt multimedialny autorstwa Patricka Carmana. Czeka nas przedstawiona z dwóch perspektyw historia pewnego niecodziennego śledztwa prowadzonego przez dwójkę nastoletnich przyjaciół. Tą informacją zostałam uraczona przy pierwszym kontakcie fizycznym z wyżej wspomnianym tytułem.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Całkiem fajna książka Można się trochę pobać. Trochę pooglądać filmów i trochę pomyśleć o tym co by było gdyby to wszystko wydarzyło się naprawdę.
Odpowiedz
Jak dla mnie to bardzo oryginalny pomysł. Książka podoba mi się głównie ze względu na zabawę tekstem i obrazem. Chyba jeszcze nie było takiego projektu?
Odpowiedz
Ja nie chcę myśleć, co by było gdyby wydarzyło się to naprawdę Wolę, żeby było jak jest - przeczytałam, fakt, trochę się bałam, ale ja uwielbiam takie książki Moim zdaniem taka interaktywna książka to naprawdę fajny pomysł
Odpowiedz
A ja właśnie przeczytałem, polecam książkę od lat 13, ile sam mam... a tak poza tym, to dodanie filmów to świetny pomysł do książki, można poczuć się jak Rayan z tymi hasłami ale tom 2 od razu kupie przeczytać trzeba, co się później stało...

Książka jest
Odpowiedz
Zajefajna książka! Przyjaciółka mi pożyczyła i normalnie dostałam lekkie dreszcze Nie mogę się doczekać drugiego tomu!! xD
Odpowiedz
Ja już czytałam kolejną część pt."Duch w machinie" Tak samo dobra, albo nawet jeszcze lepsza. sprawdźcie sami!
Odpowiedz
Naprawdę świetna książka! ;)dzięki filmikom można naprawdę poczuć na plecach dreszczyk przerażenia, a projekt również jest dość ciekawy i mam nadzieję,że niedługo pojawi się więcej książek tego typu
Odpowiedz
To naprawdę fajna książka, nie obejrzałam do końca ostatniego filmiku czy oni zginęli ?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MAJA dnia sobota, 25 czerwca 2011, 19:52 napisał

To naprawdę fajna książka, nie obejrzałam do końca ostatniego filmiku czy oni zginęli ?


nie. oboje żyją
Odpowiedz
← Artykuły

Dolina Szkieletów. Dziennik Ryana - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...