[NWN2:MZ] Problem w Górnym Kurhanie

Siemka jakoż i jestem nowy to wszystkich pozdrawiam!!! Do rzeczy:W górnym kurhanie kiedy zabijam Okku przeszukuję skrzynię i potem chcę wyjść no i jestem na mapie i wybieram bramy mulsantiru i kiedy daje podróż to pokazują mi się moje postacie i Kurhan ale nic nie mogę zrobić ani się ruszyć ani wyłączyć gry;/

Bardzo proszę o pomoc ponieważ nie mogę dalej kontynuować gry.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 21 czerwca 2011, 23:03 napisał

Witaj!
Dzieje się tak za każdym razem? NWN2 ma wiele takich problemów, szczególnie z oskryptowaniem itd. Najczęściej wszystkiemu zaradza wczytanie wcześniejszego zapisu gry.


Wczytywałem z 20 razy!i nic.Dalej to samo;/Mam orginalną wersje.

Lionel a jakie skrypty???
Odpowiedz
Skrypty wewnętrzne, których nie zdołasz sam naprawić.
Ale spróbujmy czegoś innego. Możliwe, że podczas instalacji lub jakiś inny sposób, plik z Bramą Mulsantiru został popsuty. Problem stanowić może również mała przestrzeń na dysku. Przechodzenie do kolejnych lokacji, szczególnie dużych, wymaga od gry wczytania całego modułu, co jest pamięciochłonne.
W ostateczności możesz podmienić plik 'A_X1' na ten w Moje Dokumenty/NWN2/Saves.
Oraz 'B_X1' jeżeli wcześniej był w twoim zapisie.
Ale pamiętaj o zrobieniu kopii zapasowej!
A w ostatecznej ostateczności pozostaje rozpocząć kampanię od początku, szczególnie że nie zaszedłeś w wątku daleko.
Odpowiedz
Spróbuję:)ale masz może jakiś save koło bram Mulsantiru?

[Dodano po 20 minutach]

A pomoże reinstalka bo wypakowałem te pliki które dałeś Lionel i nic
Odpowiedz
Wrzucasz ten zip/rar do folderu odpowiedniego zapisu gry w folderze Moje Dokumenty/Neverwinter Nights 2/Saves, np. u mnie Moje Dokumenty/Neverwinter Nights 2/Saves/000001 - Lionel Mulsantir. Nic nie rozpakowujesz, tylko rzucasz i akceptujesz podmianę, ja system cię o to spyta.
Odpowiedz
a to zadziała wtedy?i będę moł iść do mulsantiru?

ale masz może jakiegoś sav'a
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem w Górnym Kurhanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...