[GIII] Reputacja u asassynów

Żeby dostać się do Ishtar trzeba mieć 75% reputacji .
A moje pytanie brzmi, czy muszę zabijać tych magów wody, czy jest jakiś inny sposób na zdobycie tej reputacji .
Gram po stronie Innosa, więc zabić ich nie mogę.
A w Ishtar jest mnóstwo zadań do wykonania, za dużo doświadczenia bym stracił.
Odpowiedz
Czyli dla mnie w tym momencie gra jest nie dopracowana.
Żeby za dużo nie stracić nie mogę sie opowiedzieć po stronie koczowników, tylko asassynów.
Odpowiedz
Fajnie się gra po stronie asasynów, nie masz misji "przynieś z punktu a do punktu b". Misje są tam ciekawe i odbiegają od normy. Co do magów wody, zabioć trzeba ja zabiłem a mimo to ukończyłem gre po stronie Innosa. Nigdzie nie pisze że nie można, wiem żal ale co poradzić. (i tak najlepsze jest zakończenie na Beliara, ehhh ale te slajdy trochę...)
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ja mam mianowicie jeden problem z jedna misją w Ben Erai miałem dostać list za niego chyba 5pkt repa u asasynów... ale go nie dostaje nie wiem co zrobić





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
ja policzyłem reputacje i chyba mozna nie zabijac magów wody
warunek:wykonaj wszystkie zadania na repa
jak cos spartaczysz to bedziesz musiał wysłać jakiegoś maga wody do krainy wiecznych łowów
Odpowiedz
Nie trzeba zabijać magów wody. Jeśli chcesz to podaj mi swój e-mail, a ja wyślę Ci save w Ishtar, mając dokładnie 75 reputacji u Asasynów, a wszyscy magowie wody żyją. Niestety w zamian za ich życie musiałem zabić kilku innych koczowników.
Odpowiedz
Wiesz co jak tak bardzo chcesz ich oszczendzić to wpisz spawn (imię maga wody) i go zabij tak samo z rhobarem możesz...





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
Soldier. Ta gra jest niedopracowana "logicznie". I pod każdym względem niestety...
Odpowiedz
Może trochę nie na temat: Czy po wybiciu kilku grupek koczowników można przejśc na ich stronę, zostac magiem wody i grac ścieżką adanosa?
Odpowiedz
Chyba jednak nie możesz już przejść na stronę koczowników i zostać magiem wody, a ze ścieżką Adanosa to nie wiem.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
ja tam uważam że assasynów trzeba wyżynać i tyle bo nigdy nie nakłoniłem ich na swoją stronę
Odpowiedz
Ja mam problem tego typu że nawet jak zabije wszystkich magów wody to i ta bedzie mi brakowac reputacji bo mam u nich dopiero 51, a wszystkie miasta juz wyzwolilem i nie mam zadnych misji dla asasynow. Nie wiem co robic. Jak wiecie to pomóżcie.
Odpowiedz
Jak wyzwoliłeś wszystkie miasta to i tak przy pierwszym kontakcie z Zubenem ten Cię zaatakuje
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ja tam się nie przejmowałem i wszedłem do Ishtar mimo iż nie miałem reputacji u asasynów 75%.Każdy kto mnie zobaczył atakował mnie,ale ja poszedłem prosto do Zubena i nie rozmawiając z nim zabiłem go.Było trochę trudności z innymi asasynami ale jakoś sobie poradziłem:D.A żadnego maga wody nie zabiłem.
Odpowiedz
ja weszlem do wioski wziolem tereportel i wesz lem bo niechcialem zabic magow wody do asasyni to najezcy ktorych trochw nie lubie a i tak bym wszystkie miasta potem podbil a zuben chcial zabic xsardasa to co ja mialem zrobic zabilem go zerwalem hwasta

[Dodano po 2 minutach]

piekarz bo nie pomogles temu cape dum kolesiowi uwolnic zlapac jego sluzącego pewnie i nie zaniosles listu dpo bak arestu od tego 3 miasta i dostalbys 16 u asasynow

[Dodano po 3 minutach]

jawier muszisz w tym miescie dostac duzo reputaci i zrobic wszystkie miie a naibardziej z tymi niewolnikami co masz ich tam zaprowadzic wtedy ci da on ten list do bakarestu
Odpowiedz
dymek1939@wp.pl
jak mozesz wyslac tego save to wyslij z gury dziekuje;))
Odpowiedz
magowie wody kto zabil asasyna jakos na h mial xD szkata basira niewolnicy dla soboy harek dla tamtego w cape dun silden zabij szamana grompela i niewolnika asasynowi przyprowadz z ben erazi questy dla sancha nagroda lis za który u sigmora dostaniemy repe danina z bragi rhobar oaza = 100% reputacji moze cos zapomnialem ale wiem ze mialem 100%
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Soldier dnia niedziela, 16 września 2007, 21:01 napisał

Żeby dostać się do Ishtar trzeba mieć 75% reputacji .
A moje pytanie brzmi, czy muszę zabijać tych magów wody, czy jest jakiś inny sposób na zdobycie tej reputacji .
Gram po stronie Innosa, więc zabić ich nie mogę.
A w Ishtar jest mnóstwo zadań do wykonania, za dużo doświadczenia bym stracił.




Ta tylko , że magowie wody nie są od Innosa . Więc tak jakby Innos się nie wkurzy tak jak za zabicie maga ognia czy coś w tym stylu .
A BTW da sie uzyskać 75 pkt. bez ubijania ich
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik DraK013 dnia środa, 11 listopada 2009, 14:44 napisał

ja weszlem do wioski wziolem tereportel i wesz lem bo niechcialem zabic magow wody do asasyni to najezcy ktorych trochw nie lubie a i tak bym wszystkie miasta potem podbil a zuben chcial zabic xsardasa to co ja mialem zrobic zabilem go zerwalem hwasta

[Dodano po 2 minutach]

piekarz bo nie pomogles temu cape dum kolesiowi uwolnic zlapac jego sluzącego pewnie i nie zaniosles listu dpo bak arestu od tego 3 miasta i dostalbys 16 u asasynow

[Dodano po 3 minutach]

jawier muszisz w tym miescie dostac duzo reputaci i zrobic wszystkie miie a naibardziej z tymi niewolnikami co masz ich tam zaprowadzic wtedy ci da on ten list do bakarestu

Człowieku, ja też robię błędy, ale to...
Odpowiedz
← Gothic

Reputacja u asassynów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...