„Wiedźmin 2” – pięć świetnych zwiastunów


Premiera „Wiedźmina 2” już w ten wtorek. To ostatnie godziny oczekiwania na najnowsze przygody Geralta z Rivii, a panowie z CD Projekt RED dobrze wiedzą, że to idealnym moment na podsycenie atmosfery i podniesienie temperatury w naszych pokojach. Trzeba przyznać, że chłopcy odrobinę zaszaleli, bo zamiast przygotować jeden zwiastun premierowy, oni przyszykowali nam… aż pięć! Co najważniejsze i najsłodsze, wszystkie są wręcz genialnie zmontowane oraz robią nam skuteczny kipisz w mózgu.

wiedźmin 2

Tak, drodzy REDzi. Macie moje pieniądze, a nad oddaniem duszy się jeszcze zastanowię.

Na sam początek mój faworyt, z genialnym podkładem muzycznym i znakomitym doborem scen.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Drugi również potrafi skopać zadek…

Hmm… po takich ciężkich brzmieniach i krwawych scenach wypadałoby się odrobinę wyciszyć, nie?

Czwarty reprezentuje nasza rodzima śmietanka aktorska – Jacek Rozenek i Włodzimierz Matuszak. Duet ten wprowadza nas w mroczne czasy, jakie nastały w północnych królestwach. Sytuacja tam jest gorsza niż w państwie duńskim. Czysty miód!

Co jest potrzebne, żeby zabić wiedźmina? Ostra włócznia? Grad strzał? Czarna magia? Nie, wbrew pozorom istnieje znacznie łatwiejszy sposób.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Odpowiedz
Bardzo fajne trailery, w szczególności pierwszy... czwarty też był ciekawy, niezłe wprowadzenie w fabułę, zaś ostatni bardzo zabawny, pokazanie całej gry z różnych stron, to dobry pomysł.

Odpowiedz
Ten ostatni filmik mnie powalił xDD. Triss, Zoltan i upity Geralt... B-O-S-K-I-E !
Mam coraz większą ochotę zagrać w Wiedźmina. Tyle czekania, a te ostatnie dni to czysta masakra . A jeszcze te zwiastuny. Ludzieee, dajcie już zagrać .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
"Jak zabić Wiedźmina" rządzi na dzielni filmików z rpg :-). Ryje beret, gasi skarpety i daje w przeponę.
Odpowiedz
Fantastyczne filmiki!
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jej, muzyka z pierwszego trailera jest rewelacyjna. I sam filmik przez to jest niezły.

Odpowiedz
Chyba zrezygnuję z polskiej wersji językowej, ponieważ boli mnie w oczy to niezsynchronizowane kłapanie dziobami ;p Prawdę mówiąc nie jestem do końca przekonany. Patrząc na trailery mam mnóstwo wątpliwości. Mam nadzieję, że moje przypuszczenia okażą się błędne.
Odpowiedz
@Kresselack
Niezsynchronizowane są tylko w trailerze. Ale w grze jest normalnie, wszystko OK . Nie rezygnuj z polskiej wersji językowej .
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
Ktoś coś wie o tym podkładzie muzycznym z 1.?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Surreal dnia wtorek, 17 maja 2011, 10:31 napisał

Ktoś coś wie o tym podkładzie muzycznym z 1.?



Muzyka w trailerze to zremiksowany utwór Hedningarna - Vargtimmen.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

„Wiedźmin 2” – pięć świetnych zwiastunów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...