[NWN:HotU] Jak rozwijacie swoje postacie?

siemka, jak wyszkoliliście swoje postacie, tzn. ile lvl w daną klase itp bo niewiem czy dobrze rozwinąłem swoją 28 poziom ucznia czerwonego smoka, 1 poziom bladego mistrza, i 11 poziom czarownika/ dobra? prosze o krytyke
Odpowiedz
A ja się dalej pytam czy można się tych czarów mistycznych nauczyć bez zostawania czarodziejem bo mi są potrzebne na mistycznego łucznika i niech mi ktoś wreszcie odpowie bo już mnie coś trafia.
Odpowiedz
a jak rozwinąć wojownika? np. dorze by było gdybym rozwinął go następująco: 11 wojownik, 1 czarownik i reszta ucznia czerwonego smoka?
Odpowiedz
tamta postać to pikuś mam lepszą chyba : 7 lvl wojownika, 5 lvl paladyna i 28 lvl championa Torma czaje jush z tymi postaciami epickimi
Odpowiedz
Już mam 27 poziom łowcy 1 czarodzieja i reszta mistycznego łucznika
co daje dwie klasy doprowadzone na poziomy epickie>
Ja poproszę kolejny dodatek i kolejne 10 pozimów do rozwinięcia.
Odpowiedz
ja mam elfke 6 lvl - lotrzyk, 24 lvl zabojca i 10 lvl tancerz cieni :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
anom jak w sali luster walczylam ze swoim cieniem to nie moglam go wogole trafic a latajac w ubraniu zwyklym mam wiecej kp niz w zbroi to jest dopiero lol
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ja mam krasnoluda.
Wojownik 7
Karasnoludzki obrońca 8
i planuje mistrza oręża do 7 poziomu rozwinąć
do tego jeszcze jeden poziom wojownika a resztę w krasnoludzkiego obrońce ładować

CZyli docelowo powinienem mieć :
wojownik8
mistrz oręża 7
Krasnoludzki obrońca 25

to chyba będzie niezły wojak no nie ??
Odpowiedz
a ja się w tym dziale nie wypowiem
Odpowiedz
na jego miejscu bym bardziej rozwinela wojownika obronce i mistrza broni tylko zeby zgarnac bonusy z klasy prestizowej a reszte w wojownika bo woj dostaje duuuuuzo atutow
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
a nie da się tak:
woj poziom 7, nastęnie obrońca do poziomu 10 i następnie mistrz oręża do 7 i dalej obrońca do samego końca ?? (ewentualnie woj poziom 8 bo braknie mi chyba jednego atutu )) )
tak nie wypali ??
A krasnoludzkiego brońcę chcę mieć tak wysoko bo kolo ma zmniejszenie obrażeń i sobie wyliczyłem że jak go bedę miał na 25 poziomie to bedę miał zmiejszenie obrażeń na poziomie 18 pkt od każdego ciosu ))
do tego mała tarcza "obrońca" (którą już posiadam) ma zmniejszenie obrażeń 5pkt od każdego ciosu
razem da mi to 23 pkt od każdego ciosu )))
Odpowiedz
podobny efekt mozesz uzyskac za pomoca przedmiotow nawet lepszy a jak juz cos to wojownikiem dostajesz ze 2 razy wiecej atutow !!! ale gra wojownikiem jest wg mnie zdecydowanie za prosta idziesz i sieczesz jak leci ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
wcale nie ja np mam glowna klase lotrzyka na 6 lvl potem wzielam 10 lvl w zabojce potem 10 lvl w tancerza cieni i reszte w zabojce
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak rozwijacie swoje postacie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...