[BGII] Jakieś fajne mody...

Strasznie mi się nudzi więc postanowiłem zainstalować BG II TB i jakieś fajne mody. Tak se po tym forum poszperałem i postanowiłem zainstalować moda The Darkness Day (tym bardziej, że znalazłem do tego spolszczenie). Tak więc mam pytanie - jakie mody gryzą się z tym modem? Oraz czy są jakieś inne ciekawe mody, które nie powodują konfliktów z TDD (i jeszcze żeby były po polsku lub spolszczone)

Nie znalazłem tego tematu (jednak jeśli istnieje proszę o link)

Z góry dzięki za pomoc.
Ogólny temat o modach tak do BG, jak i BG2, jest tutaj. Temat przypięty, by łatwo się odnalazł, ale jak widać ciągle są z tym problemy...

Cytat

Po wypuszczeniu wersji WeiDU TDD powinien być kompatybilny z większością modów typu WeiDU, warto jednak zainstalować go na początku (ze względu na podmianę sporej ilości plików), po instalacji któregoś z FixPacków, a przed instalacją dodatkowych modyfikacji czytać ich ReadMe, bo mogą wystąpić małe konflikty (np. przy modach zmieniających końcową część Cieni Amn). Niekompatybilny z Tacticsem.


http://baldur.cob-bg....y?page=0&sub=1

Zgodnie z radą, to mod, który instaluje się na początek, potem dopiero cała reszta.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Baldur's Gate
Wczytywanie...