Serenissima



Buongiorno! Lubisz RPG? Wciągnęła Cię Rodzinka Borgiów? Zarwałeś nockę przy Assassin's Creedzie? Czujesz ducha renesansu? Molto bene ciśnie Ci się na usta, albo po prostu Ci się nudzi?

"Na jesieni roku pańskiego 1498 czarna ospa zebrała kolejne krwawe żniwo w Europie, szczególnie mocno uderzając kraje leżące na półwyspie apenińskim, Święte Cesarstwo Rzymskie oraz Francję. Liczba ofiar sprawiała, że mówiło się o końcu świata, zaś fanatyzm religijny kwitł i osiągał makabryczne i groteskowe efekty. Szczególnie mocno gniew boży dotknął Watykan, jakby Bogu nie podobały się rządy papieża Aleksandra VI. Wszechmogący wezwał go do siebie, zaś konklawe w rekordowo szybkim czasie obrało nowego papieża. Kardynał Luigi Barbarigo stał się Jego Świątobliwością Kalikstem IV, zaś pierwszym jego edyktem było przeniesienie stolicy papieskiej ze zrujnowanego Rzymu do Wenecji."

Projekt powstał już rok temu, jednak z różnych przyczyn został zawieszony, teraz jednak mamy nadzieję ruszyć z kopyta. Dlatego zapraszam zarówno do gry i pomocy w tworzeniu. Jak wiadomo w takich grach, rąk do pracy zawsze brakuje.



Zapraszamy!
Odpowiedz
A coś więcej o tej grze? Na jakim silniku, okres czasowy, dostępne klasy etc.? Pierwszy link jest ubogi, pierwszy post to reklamowa papka bez konkretów.


Btw - klik.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ta, czego mogłem się spodziewać. To jak z Ferrari - kup i się przekonaj, czy faktycznie warto było wydać na nie XXXXXXX kasy
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tak jak Ferrari, nasza gra posiada dusze choć stworzona jest w niemalże sterylnych warunkach bazujących na suchej matematyce. Bezpłatnie

[Dodano po 4 dniach]

Żeby nie było, że temat założyłam i ucichło. U nas się dzieje sporo. Gra nabiera koloru, mamy odpicowaną Gospodę Pod Radosnym Asasynem. Mamy odnowione kopalnie (zapowiedź tego, jak pewnie wyglądać będzie cała gra!). Wstępny ogień! Dzisiaj obrodziło w rangi, przybyły dwie Prokuratorki (które mam nadzieję ukręcą nam trochę fabuły), zyskaliśmy także Wenecką Mędrczynię oraz Kapłana. W ciągu ostatniego tygodnia przybyło 38 graczy! Przy czym tylko dzisiaj aż 8 nowych! A już w sobotę rozgrywana będzie pierwsza sesja, która z hukiem rozpocznie drugą część fabuły. Sprawdźcie!

[Dodano po 13 dniach]

Zikonizowaliśmy nieco grę, mamy też nową listę potworów i stale rozwijamy podstawowe lokacje. Wbiliśmy flagę na facebooku i... na zadane kiedyś pytania Couruna odpowiem pewnie niedługo, jak zmajstrujemy kreator postaci. Chociaż, wtedy sami będziecie mogli zobaczyć.

[Dodano po 4 miesiącach]

Gra żyje. Nawet powoli się zaludnia o aktywniejszych graczy. Jednak teraz bardziej przygotowuje się na przyjęcie nowego silnika. A ponieważ ten jest w fazie tworzenia trochę to potrwa. Ale staramy się wyrzucać co mniejsze części co jakiś czas, ponieważ to początkowe vallheru wygląda mniej więcej tak i i tak nie da się tam grać mechanicznie. Po więcej bieżących szczegółów zerkajcie na naszego facebooka.

[Dodano po miesiącu]

Hassan zrobił nam sążny rotator ciekawostek. Aż musiałam się pochwalić tutaj. Dlatego teraz chyba powinnam teraz iść redagować te ciekawostki... Ale dodam, że coraz bardziej krystalizuje nam się sprawa silnika.

[Dodano po miesiącu]

To się przypomnę znowu. Co prawda większość prac, które teraz się odbywają to mozolna, podskórna krecia robota i większości zmian nie widać, ale ostatnio kompletnie zmodernizowaliśmy bankowość oraz puściliśmy w testy system reputacji Dlatego ponownie o nas przypominam i zachęcam.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Serenissima - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...