[BGII] BG 2 Tutu - bg1

U mnie jest tylko informacja zeby dodac patcha shingami czyli ten item correction i tyle.Nic nie pisza o 2.01b. ok nie wazne moze gdzies znajde.

[Dodano po 2 minutach]

U mnie jest tylko informacja zeby dodac patcha shingami czyli ten item correction i tyle.Nic nie pisza o 2.01b. ok nie wazne moze gdzies znajde. A co sie stanie jezeli bede gral bez tego patcha? czy ma to jakis znaczący wplyw na grę?


Edit - dublowało się.
Odpowiedz
To był screen z menu, jakie dostępne jest w Sadze BG w ramach eXtra klasyki gold. Ostatni raz powtórzę - przejrzyj posty powyżej, zamieszczone tam linki powinny pomóc.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wiem ze ten temat jest juz dla Ciebie denerwujacy:-) ale naprawde nie moge znalesc NIGDZIE tego patch final patch 2.01B. Owszem sprawdzalem wszystkie linki ktore podales na gorze i znalazlem tego patch ale wersja angielska i jak sie domyslam po zainstalowaniu bede mial baldura po angielsku a tego nie chce.Wszedzie gdzie nie wejde na jakies forum i widze ze ktos w poscie podaje linka do tego patcha to gdy klikam na link on nie dziala:-) Normalnie pech jakis.Nawet na stronie Bezpieczna przystan czy cos takiego znalazlem NTOTSC z tym wlasnie nieszczęsnym patchem ale gdy klikam zeby sciagnac go wyskakuje jakis blad. Generalnie wszystkie linki do tego patch na wszystkich stronach nie dzialaja:-) Wiem ze moge byc juz upierdliwy ale ja chce tylko tego patcha:-) Chcialbym tez wiedziec co ten patch robi i czy da sie grac bez niego to moze po prostu go sobie daruje. Teraz troche z innej beczki. Otóż zauwazylem dziwna rzecz i nie wiem czy tak ma byc czy moze mod NTOTSC wprowadzil jakies dziwne zmiany ale gdy nakladam zwykly przedmiot np kusze to TRAKO u postaci spada o 3 punkty:-) ale na karcie kuszy nie ma zadnej informacji odnoscie modyfikacji trako po jej zalozeniu.Tak samo sprawa ma sie ze zwyklym krotkim mieczem.Znalazlem tez wczoraj topór ktory ma na swojej karcie napisane trako+1 i po jego zalozeniu rzeczywiscie spada o 1 punkt ale wychodzi na to ze przedmioty ktore nie maja napisane na kartach nic o TRAKO znizaja je lepiej niz przedmioty z taka informacja zawarta:-) Nie wiem czy tak ma byc czy to jakis blad spowodowany tym modem NTOTSC. Wracajac do poprzedniego tematu-jezeli mialbys jakis konkretny i dzilajacy link do tego patcha to bardzo bym prosil zebys mi go podal:-)
Odpowiedz
Po instalacji patcha nie będziesz mieć gry po angielsku, tyczyć się będzie tylko treści modyfikacji. Musiałbyś grzebać w plikach gry (dialog.tlk etc.), aby zmienić język gry. Sam patch - klik. Pewnie jest do tego jakiś Readme, który wyjaśnia zmiany. Pewnie poprawia wspomniane błędy z przedmiotami.

Gdzieś wyczytałem, że ten patch ma być częścią TWM. O ile kojarzę, demo tego moda jest już dostępne.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Juz sobie poradzilem.Jakims cudem znalazlem tego patcha w wersji PL. Nastawilem sie na wersje Pl bo w ktoryms poscie wyzej podajac patcha w wersji angielskiej napisales ze instalujac go lepiej poznasz jezyk wyspiarzy:-) Teraz juz wszystko jest tak jak byc powinno.Chyba. Czasem pojawiaja sie dziwne bledy tak jak z tymi przedmiotami co pisalem wyzej.Wczoraj tez mialem dziwny blad i w zasadzie jest on caly czas. Ktorys z potworow rzucil na Jaheire CHOROBE i nie da sie tego wyleczyc.Caly czas na karcie postaci widnieje informacja o chorobie:-) Niby ze statystykami nic sie nie dzieje ale informacja jest:-) dziwne to troche:-) moglbym napisac spora liste tego typu zjawisk:-) moze Ty wiesz jak wyleczyc chorobe? swiatynie ,eliksiry czary a nawet sen,nic nie pomaga:-)
Odpowiedz
kurcze, kilka dni temu musialem przeinstalowac system...przez co pogubilo mi sie pare rzeczy do BG, a mianowicie szukam moda/dodatku ktory dodawal miedzy innymi podklasy dla woja byl Legionista, Rycerz, dla paladyna Smokobójca i jeszcze wiele innych...szukam juz ze 3 godziny i nic niestety nie znajduje. Zdecydowalem sie napisac na forum, bo tutaj zawsze mozna bylo liczyc na pomoc z gory dzieki za kazda pomoc!
Odpowiedz
Jak do dwójki, to pewnie było to The Darkest Day. Nie jestem do końca pewny, bo modów z klasami jest całkiem sporo, zaś instalując wcześniej takowy inny niż TDD klas nie będzie, bo się nie pomieszczą
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jestem przekonany, że to był mod Enhanced BG2. Oprócz klas dodaje grimuary.
Odpowiedz
Dzieki wielkie Daroo! o to wlasnie chodzilo
Odpowiedz
Witam czy ktoś miał już taki problem że nie widać wpisów w dzienniku. Można zamknąć , zainstalowałem GBT.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

BG 2 Tutu - bg1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...