[F3] Najlepsze pancerze

Witam, wiem, że do najlepszych pancerzy należy grupa Pancerzy Wspomaganych. Aby móc je nosić potrzebujemy specjalnego szkolenia, potrzebnego do przemieszczania się w dowolnej odmianie pancerza wspomaganego. Po dostaniu się na teren Cytadeli (quest „Podjęcie Śladu”) należy przekonać Lyonsa, by ten zezwolił na specjalny trening. Czy istnieje jakiś inny sposób na odbycie tego treningu, bez podjęcia tego Questu? W moim przypadku w głównych questach jestem przy 4-tym, najpierw chciałem wykonać w większości poboczne a już znalazłem fajny pancerz i hełm wspomagany. Ewentualnie czy mogę przeskoczyć do wymaganego questu (chyba, że questy główne należy wykonywać po kolei) a potem powrócić do 4-go i wykonywać je dalej po kolei? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.
Odpowiedz
Niestety, będę posłańcem złych wiadomości. Questów głownych, nie przeskoczysz i musisz je wykonywać w ustalonej kolejności. Dlatego nazywa się je questami linii fabularnej Druga zła wiadomość jest taka, że nigdzie indziej nie nauczysz się umiejętności używania pancerzy wspomaganych. Jeśli dobrze wyczytałem w Twoim innym poście, grasz na PS3, więc mody odpadają. A jedyny sposób pozyskania wymaganej umiejętności noszenia power armor jaki znam poza robieniem questów, to pewien mały mod dający unikatowy, różowy pancerz i specjalną książkę która trzymana w ekwipunku zapewnia zdolność używania tych pancerzy. Ale to w Twoim przypadku niestety nie wchodzi w grę.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko włożyć hełm i pancerz wspomagany do szafki i przejść po kolei questy.
Odpowiedz
Jak masz DLC Operacja Ankchorge (czy jakoś tak), to po jego przejściu w nagrodę można się nauczyć kożystania z pancerzy wspomaganych.
Odpowiedz
← Fallout

Najlepsze pancerze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...