Admin&Mod Log

Kasacja tematu "Cmc realm - serwer diablo 2" w subforum Diablo. Reklama prywatnego serwera.

[Dodano po 14 godzinach]

Ponowne skasowanie w.w. tematu oraz tematów "Diablo 2 Serwer - MInas Morgul Realm - Ladder reset" i "Zaprszam Na nowy Serwer D2" w subforum Diablo 2. Powody post wyżej.
Odpowiedz
Jak wyżej + post Mara.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Post gościa z tematu „Mass Effect 3” - kolejne przecieki out. Sam link.

[Dodano po 8 dniach]

Ponownie post gościa wylatuje z tematu [Diablo II] Najemnicy. OT + naucz się pisać.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu [Gothic II] Krwawe Kielichy. Jakiś bełkot.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
SilverMU - Best server - tak brzmiała nazwa tematu, którego już nie ma. Reklama prywatnego serwera.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu [Gothic II] Bogowie. Brak poszanowania ortografii.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja wypowiedzi gościa z tematu GTA San Andreas. Spam.

[Dodano po 8 dniach]

Kasacja posta Eirin z tematu Mass Effect 2 - osiągnięcie "Bez ofiar". Spam.

[Dodano po 18 godzinach]

Kasacja posta gościa z tematu Konkurs organizowany przez Zielonogórski Klub Fantastyki. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja postów gościa z tematu [Gothic II] Statek, Kapitan i Załoga - Podróż do Dworu Irdorath.

[Dodano po 4 dniach]

Kasacja posta gościa z tematu [Drakensang] Najważniejsze walki. Ortografia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem temat "WIEDŹMIN 2 PYTANIA" z subforum Newsy. Złe miejsce.
Odpowiedz
Kasacja tematu Cabal X-world Zapraszam. Reklama prywatnego serwera.
Punkt ostrzeżenia dla Tarameliona za obrazę innego użytkownika w temacie Seks w Wiedźminie 2.
Pomocy GTA SA ! został przeniesiony do Inne gry - tam miejsce na tego typu pytania.

[Dodano po 26 dniach]

Użytkownik dzymii +1 do poziomu ostrzeżenia. Reklama prywatnego serwera. Przy okazji poleciał jego temat.
Temat Ulubiony towarzysz w NWN2 skasowany - jest już taki wątek.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Usunąłem temat "Lineage 2 Awake - Polski Serwer Interlude Mid-rate x20 START 9.07 !" Reklama prywatnego serwera.
Odpowiedz
Kasacja posta kami z tematu [Przedmiot] Tysiąc Strzaskanych Snów . Spam.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Za wybitne zasługi na polu forumowych sesji RPG oraz gry "Wilkołak", wymienionym użytkownikom nadano następujące odznaczenia:

Słońce Niestrudzonych - Ven'Diego za rozegranie sesji "Alien 2", "Star Wars" i "Star Wars 2", prowadzonych przeze mnie.

Magia i Miecz - Ven'Diego za wyjątkową kreację postaci w sesji "Star Wars". Z tego samego tytułu uhonorowani zostali eimyr (sesja "Alien 2") oraz Krix (Sesja "Star Wars")

Krwawa Łza - odznaczenie za osiągnięcia w kolejnych odsłonach "Wilkołaka" otrzymują: Sazanka (Skuteczność: Runda 4), Taramelion (Skuteczność: Runda 4), Kresselack (Role Play: Runda 4), Taramelion (Role Play: Runda 4)

Gratulujemy odznaczonym, niech wieść o ich zasługach niesie się echem szerokim i donośnym
Odpowiedz
Kasacja postu gościa z tematu [Drakensang] Postacie - problemy z ortografią.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...