[F3] 20 level max?

Witam, czytałem gdzieś, że maksymalny poziom dla postaci jaki możemy uzyskać w ciągu całej gry to 20 (podstawowa wersja - bez dodatków). W takim razie, po uzyskaniu 20 poziomu, doświadczenie nie będzie się zwiększać i tym samym nie będziemy mogli nabijać punktów rożnych umiejętności, talentów czy punktów w S.P.E.C.I.A.L.???

Jeżeli tak, to szkoda, bo należy z rozwagą wybierać odpowiednie umiejętności i talenty, w zależności od kierunku rozwoju postaci, chociaż i tak chyba te punkty z 20 leveli nie pozwolą maksymalnie rozwinąć daną postać.

W takim przypadku również, jak to jest z rozwojem przeciwników? Ich rozwój (siła ataku, wytrzymałość, itp.) zatrzymają się po uzyskaniu 20 poziomu gracza? Bo jak nie to nie ma to raczej sensu?
Chyba, że gra jest tak zrobiona, że w momencie przejścia wszystkich questów (głównych i pobocznych) uzyskujemy 20 poziom i koniec. Chociaż oprócz questów, jest wiele do zobaczenia, zwiedzenia itd, że 20 poziomów może być za mało, a grać dalej ze świadomością, że nie można rozwijać dalej postaci może trochę zniechęcić.

Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.
Odpowiedz

Cytat

W takim razie, po uzyskaniu 20 poziomu, doświadczenie nie będzie się zwiększać i tym samym nie będziemy mogli nabijać punktów rożnych umiejętności, talentów czy punktów w S.P.E.C.I.A.L.???


Tak. Chyba, że znajdziesz jakieś książki nabijające umiejętności, to wtedy obejdziesz limit i je jakoś nieznacznie zwiększysz. Możesz również zakupić dodatek "Broken Steel", który zwiększa te ograniczenie o 10 dodatkowych poziomów.

Cytat

W takim przypadku również, jak to jest z rozwojem przeciwników? Ich rozwój (siła ataku, wytrzymałość, itp.) zatrzymają się po uzyskaniu 20 poziomu gracza?


Mhm. Zgodnie ze wszystkimi dobrodziejstwami systemu "skalowania przeciwników", po 20 poziomie doświadczenia oni również nie będą silniejsi.

Cytat

Chociaż oprócz questów, jest wiele do zobaczenia, zwiedzenia itd, że 20 poziomów może być za mało, a grać dalej ze świadomością, że nie można rozwijać dalej postaci może trochę zniechęcić.


Zgadza się, ale co możemy poradzić, takie jest życie i dziwna polityka Bethesdy.
Odpowiedz
Tokar, dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Czyli z tego co piszesz wynika, że mogę zdobyć poziom 20 w połowie gry, drugą połowę zaś będę przechodził nie podnosząc sobie żadnych kwalifikacji - chociaż mogą być potrzebne w niektórych momentach gry a ja nie będę już mógł ich zdobyć (np. będzie wymagany poz. 75 lub 100 dla otwierania zamków a ja będę miał max 74 i klapa?). To smutne...

Ja gram na PS3 więc kodów nie mogę używać, a co do dodatku DLC Broken Steel to nie wiem czy wyszedł na konsolę.
Odpowiedz

Cytat

Ja gram na PS3 więc kodów nie mogę używać, a co do dodatku DLC Broken Steel to nie wiem czy wyszedł na konsolę.


Jest dostępny, ale w wersji pudełkowej na PS3 możesz go nabyć w Polsce tylko za pośrednictwem wydania GotYE, co jest w istocie dość kiepskim interesem, bo musiałbyś płacić ponownie za "podstawkę". Tym bardziej, że ta wersja nie została spolonizowana (rodzimi dystrybutorzy jeszcze nie doszli do magicznej umiejętności zaimplementowania głupich napisów do gier konsolowych) i tworzy to nieprzyjemną barierę językową
Odpowiedz
Tokar, masz rację. Szukałem w necie i znalazłem jak pisałeś wersję podstawową wraz z 5 dodatkami ale tylko po angielsku. Jeżeli chodzi o język ang. to jakoś bym sobie poradził, w najgorszym wypadku jest poradnik do wszystkich 5 dodatków ale najbardziej interesuje mnie to, czy:

1. Przechodząc grę podstawową jako osobną wersję w języku polskim i kupując potem wersję z 5-ma dodatkami w wersji ang. mógłbym dalej kontynuować, nie muszą przechodzić wszystkiego od nowa???

2. Co niektórzy piszą, że dodatek DLC Broken Steel podnosi level do 30, a pozostałe dodatki? Układ dodatków jest taki, że DLC Broken Steel jest 3-ci od poczatku, nie wiem czy można je instalować na przemiennie czy z automatu instalują się po kolei bo jak tak to pierwsze 2 będę szedł dalej na 20 levelu???

3. Czy wszystko co udało mi się zebrać w wersji podstawowej (uzbrojenie, pancerz i inne rzeczy) przechodzą do dodatków???

Z góry dzięki za pomoc (informuję , że gram na PS3), pozdrawiam.
Odpowiedz
← Fallout

20 level max? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...