Leauge of Legends

Czy moze ktoś z Was gra w Legue of Legends? Jeśli tak, niech się do mnie odezwie, zawsze przyda się kolejna osoba na friend liście, aby zaaranżować drużynę.

Dla tych, którzy nie wiedzą. LoL to gra strategiczna online, stworzona przez twórców (legendarnej) Dota'y. Gra oparta jest na tych samych zasadach, gracze dzielą się na dwie drużyny i muszą zniszczyć bazę przeciwnika. Czym jest LoL lepszy od Doty, wiele elementów, przede wszystkim częste aktualizacje, system runów, system masteries, więcej championów (a każdy ma unikalne umiejętności), ulepszony system przedmiotów. Gra jest bardziej rozbudowana, nie dawno zakończyła się beta i teraz jest sezon pierwszy. Jak na razie są tylko dwie mapy (nie wiele) oraz kilkadziesiąt chamiponów do wyboru.

Wszystkim grę bardzo polecam. oficjalna strona: www.leagueoflegends.com - strona amerykańska, jest też europejski odpowiednik (choć ja gram na amerykańskim serwerze, jak i sporo ilość europejczyków).

Jeśli są jakieś pytania, to pytać śmiało.
Odpowiedz
dzięki, "a" mi się zjadło, choć i tak większość ludzi w google wpisz.
Odpowiedz
Ja gram na us servach jak coś Walhel. Zaczynam dopiero ale nie traktuje tego zbyt poważnie. Fajnie czasem pograc.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja gram EU, Matt Circello.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja razem z nim, nie zgadniecie - Sazanka ; p

Captain Teemo on dutyyyy! ; d
Odpowiedz
O. Nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłem tego tematu.

Gram na EU, nick kiepe - niedawno przeniosłem się z US. Możnaby ciepnąć jakieś groźnie brzmiące "Faerun Premade" jak co
Odpowiedz
Napisz do mnie - nicka dałem wyżej. Póki co dołuję w grach rankingowych, dostaję baty, ale zbieram doświadczenia.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Przez Ciebie ja też dołuję ostatnio : p

Ale od jakiegoś czasu planujemy skompletować drużynę do ranked games : D
Odpowiedz
Wysłałem do Was zaproszenia
Odpowiedz
Mnie szukajcie pod takim samym nickiem jak na forum ;p
Odpowiedz
Wysłałem do was zaproszenia z mojego pro europejskiego konta z 5 lvl Może kiedyś będę na nim grał. Jak na razie muszę dobić 20 lvl na us
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ah, jakby co... gram co prawda ze sporą częścią ale - nick Aulindar - oczywiście wiecznie mająca lagi Europa ; )
Odpowiedz
Także gram na EU - Volriker.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A nie piszę się przypadkiem ktoś z 30levelowóc na rankedy?
Odpowiedz
Ja się będę pisać, jak odzyskam Internet ; /
Odpowiedz
Ja też lubię popykać ranked Ale można grać albo w 2 osoby (i liczy się do solo 5vs5), albo w 3 (3vs3) albo w 5 (premade 5vs5). Najłatwiejsze są dla mnie solo 5vs5 w 2 osoby. 5vs5 premade to hardkor, to drużyny zazwyczaj dobrze się znają, siedzą na TSie, mają przygotowane taktyki i dobranych dobrze championów. Ciężka sprawa.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
W sumie co powinno zawsze w drużynie na ranked?
Tank, Strzelający, Mag, Support i jungler/tank/dmg?

Chętnie bym pograł ale nie wziąłem myszki do Katowic ; p
Odpowiedz
Więc zbierzmy drużynę pierścionka jak się wszyscy ogarną, poćwiczmy taktyki i zainstalujmy TSa

I nie ma złodziejstwa kill'ów!
Odpowiedz
Przy ranked to raczej nie będzie już łażenia solo, a będą pułapki, zachodzenie z dwóch stron itp. więc złodziejstwo się wykluczy.

Zaczniemy grać z jakąś taktyką... super : D Do tej pory to było tylko nap*****lać ; ) No i "Marcin!!! ulti karthusa!" : P
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Leauge of Legends - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...