[GI] Trylogia Gothica

Jak ci sie podoba Gothic ?

Dobry ale Neverwinter lepszy (17 głosów [40.48%])
Grafike ma lepszą (18 głosów [42.86%])
Sam nie wiem (4 głosy [9.52%])
Eeee. tam juz gry na amige są lepsze (3 głosy [7.14%])
po pierwsze jaka trylogia sa 2 czesci + dodatek juz niedlugo sie pojawi :] a giera jest supernaprawde mi sie podoba a z nwn niema jej co porownywac bo to dwie rozne gry jedyne co je laczy to to ze obie to rpgi :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
z tego co wiem to prace nad 3 czescia byly prowadzone rowno z noca kruka a sam dodatek mial uprzyjemnic gracza oczekiwanie na 3 czesc o ktorej mam nadzieje ze niedlugo cos uslysze
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Taaak. Gothic to była gra! Skończyłem obie części z bananem na twarzy ! Też nie moge sie doczekać kontynuacji.

Słyszałem, że Gothic nie wyjdzie na zachodzie (buahahahaha), a w Polsce sie oczywiście pojawi. I znów sprawka Cdprojekt. Boże gdyby nie ten dystrybutor... oj ciężko by było. Wiem też, że Noc Kruka będzie o magach wody, których z drugiej częsci "wywiało". Słyszałem też, że ma to być swego rodzaju ulepszenie podstawy, a nie nowa przygoda. Wszystko zaczynasz od nowa jak w Gothic 2 tyle, że masz nowe obszary i zadania. I nową klasę jeszcze (pewnie mag wody), albo dwie. Już nie mogę się doczekać!!!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
moim zdaniem gothic przy neverwinter to pikuś
Odpowiedz
Strona mi nie wchodzi:/ Więc trudno mi ocenić "Sam nie wiem" jest moją odpowiedzią:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Vampire, a po co ci screeny? Przecież grałeś

Dla mnie Gothic roxx, może dlatego, że to była moja... Pierwsza? Druga? Chyba druga gra, w którą ogólnie grałem...
Neverwinter jest spoko, ale jak dla mnie to brakuje mu tej elementarnej części, którą posiada gothic...
Odpowiedz
No i może grałem, ale screeny mogły być w jakiś sposób lepszy od tego co widzę na kompie:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ma bledy, ale to i tk najlepsza gra fabularna (według mnie) Tylko że Gothic 3 będzie miało wielkie wymagania.
Odpowiedz
Gothic to najlepsza gra na świecie no moze Morek ją goni ale nie wyprzedza jest nie wiele gier które mogą się poszczyci tym ze mi się podobaly a Gothic to moja miłość właśnie znów kończe jedynke ale to pod wpływem kumpla bo kupil nie dawno kompa i też gra
Odpowiedz
Gothic wymiata wszystko na głowę.
Bezio rządzi!
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Zła ankieta A gdzie opcja: Gothic to najlepsza gra RPG na świecie???? Jeżeli autor jest fanem Neverwinter Nights to nie znaczy, że ma być stronniczy. Powinna być opcja dla osób, które wolą Gothic a nie NN.
PS. Jak może być 111% ???
Odpowiedz
Ja daje Gothicowi-9 bo to naprawdę dobra gra w swoim rodzaju i warto w nią zagrać. Grafika ,fabuła oraz świat są nie przeciętne i naprawdę potrafi wciągnąć gracza na wiele godzin ,a poza tym to GOTHIC a nie jakiś chłam.
A możecie sie pytać dlaczego nie 10. Ponieważ nie ma gry na 10 zawsze cos sie znajdzie. 10 to SC dostaje od mnie.
Odpowiedz
Tak Gothic stanowczo przewyższa wszystko NWN też jest fajne ale sie nie umywa
Odpowiedz
Mi się bardziej podoba NWN ale Gothic jest tez naprawdę dobry są to moje dwie ulubione gry ale moim zdaniem nwn ma lepsza fabułę i jest więcej klas do zaoferowanie i ogólnie jest więcej epiki ja lubię jak są elfy krasnoludy itp.

[Dodano po chwili]

Zapomniałem w Gothicu podoba mi sie to że postacie mówią a nie piszą jak to w większości gier tego typu

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Seria Gothic jest zajefajna. Przeszedłem wszystkie części oprócz części 3. Moim zdaniem 2 jest lepsza od 1. Moim zdaniem Seria Gothic powinna być na drugim miejscu w rankingach gier RPG oprócz Diabla II LOD, bo on musi mieć pierwsze miejsce.
Odpowiedz
← Gothic

Trylogia Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...