[NWN2] S. Esencja mocy i próby Khelgara

AD1
3 Akt tuż przed obroną warowni, dostępne na mapie świata mam: Port Llast, Warownia, Highcliff, Ember, Dzielnica Handlowa, Ruiny Arvahn, "Dziwna polana", Góra Galardrym, Krąg Bajora, Twierdza żelaznej pięści i dolina Nolalotha.
Zależy mi na przywołaniu Mefasma, mam wszystko prócz "słabej esencji mocy" czy ktoś ma pomysł jak i gdzie to zdobyć?
Odwiedziłem chyba wszystkie sklepy jakie mam obecnie dostępne, niektóre nawet po kilka razy. Lista gdzie szukałem zakupu:
1) Warownia:
- Caelryna Deekin (którego wyciągnałem z dzielnicy handlowej) i Seerar (dziela lokal - 2 rozne sklepy)
- Wieża: Gwiazdoniszcz i jego sklepikarz
- Uncus
- Jacoby (broń)
- Edario (zbroje)
- Sklepikarz (klastor mnichów)
2) Port Llast:
- Haljal Throndor, szukałem również w "błogosławieństwie Waukeen"
- Yask
- Nya
3) Dzielnica Handlowa:
- Randolf
- Bill Logan
4) Klan żelaznwej pięści:
- Revorax
W martwym punkcie tej sprawy jestem.
AD2
Próby Khelgara.
Kolega zaliczył co miał no i dalej tym mnichem nie jest. Rozmawiałem z osobą która wyznaczyła te próby "Hlam" ze Świątyni Tyra i nic moge w rozmowie powiedziec ze Khelgar zaliczyl jedna z trzeb prób a gdy to wciskam nic sie nie pojawia, błąd gry? (chciałem dołączyć screena z okienkiem rozmowy ale coś się zrobić nie chciał -,-). W dzienniku mam trzy misje/próby jako "ukończone" jednak to główne czyli "Marzenie Khelgara" jest dalej jako "aktywne", rozmawiałem z nim kilkukrotnie. Byłem w swojej warowni w klasztorze mnichów rozmawiałem z głównym kapłanem? Rolanem, nic o tym nie wspomniał. Specjalnie mi nie zależy by tym mnichem był ale PD!!! ((
Odpowiedz
1. Zawsze możesz skorzystać z kodu: giveitem cft_ess_power1
2. Typowy błąd przy próbie zamiany Khelgara w Mnicha w akcie III. Ten problem nie występuje, gdy zdołamy zrobić to w akcie II. Niestety, albo porzucisz myśl o konwersji krasnoluda w zakonnika, albo czeka cię wczytywanie zapisu gry sprzed III aktu.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

S. Esencja mocy i próby Khelgara - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...