Oceń GameExe

Pewnie zbiorę baty i powiększę kolekcję "Szalonych Pomysłów Ati" (które chyba niedługo zasłużą sobie na oddzielną gablotkę ), ale... co mi tam. Uważam, że brakuje u nas miejsca, gdzie każdy mógłby zgłosić swoje propozycje, obiekcje i gratulacje dla portalu, redaktorów, innych użytkowników, forum, konkursów, artykułów, newsów i czego jeszcze chcecie, byle związanego z GameExe. Przeznaczenie tematu jest zatem proste i logiczne, mam nadzieję, że zyska na pozytywnej popularności!
Odpowiedz
Działałoby to jak trzeba, gdyby było anonimowe, w takiej formie nic z tego nie wyniesiecie, poza sezonowymi pochwałami, ale pochwały postępu nie uczynią : p
Odpowiedz
Czyżbyś uważała, że ludzie się nas boją? To nie ma być temat do pochwał, tylko temat, gdzie każdy może jasno i dokładnie powiedzieć co chciałby zobaczyć, może zjechać, może zasugerować zmiany. Dokładnie tyle na ile redakcja sobie zasłużyła, nie mniej, nie więcej.
Odpowiedz
To jest anonimowe. Prawie każdy piszący tutaj pod jakimś nickiem i obrazkiem jest anonimowy, w końcu to internet. Jeśli ktoś uważa, że mimo to jest zbyt mało anonimowy, to zawsze może napisać jako gość. A jeśli nie jest w stanie wziąć nawet tak iluzorycznej odpowiedzialności za swoje słowa i opinie, to lepiej nich ich nie wygłasza.
Odpowiedz
Nie, nie uważam że się boją. Ale nie napiszą prawdy, jeśli coś im się nie podoba, szczególnie w niektórych sytuacjach, bo są członkami tej społeczności i nie chcą być wyparci z grupy : > Z tego samego powodu nie są anonimowi.

A skoro chcecie w tym temacie koniecznie usłyszeć prawdę na swój temat, to nauczcie się reagować inaczej niż powyżej
Odpowiedz
Za napisanie, że coś nie działa, coś mogłoby być lepiej, czegoś nie ma, a naczelny nie pierze spodni nie grozi nikomu ban ani społeczny ostracyzm, więc nie groźmy nikomu wyparciem z grupy. Gorzej, jeśli jako pierwsza pojawia się opinia o tym, że w swej anonimowości użytkownicy nie są dość anonimowi, by się wypowiadać na temat tego, co chcieliby widzieć lepszym, niż jest.
Odpowiedz
Masz racje, już pierwsze zajęcia z prowadzenia podobnych badań sprawiły, że przesadzam, nie mogę się opanować i wszędzie widzę kwestionariusze ; p Lepiej pogram w LoLa, wy jesteście boscy.
Odpowiedz
Być może kilka zajęć z prowadzenia podobnych badań sprawiły, że nie wszędzie wizę możliwość zastosowania ich zasad. Dodatkowo jeśli ktoś chce widzieć w tym kwestionariusz i "wypełnić" go anonimowo - może to zrobić bez logowania pod swoim kontem.

Cytat

wy jesteście boscy


O, i to jest pierwsza pozytywna opinia w tym temacie. Czekamy na następne i nie tylko.
Odpowiedz
A czemu nie... przyznam jednak, że nie chciałbym być zbanowany za swoje zdanie. Ja się raczej nie udzielam ale sporo czytam z tego co na forum (i serwisie) się dzieje. Więc ogólnie jest dobrze, przydało by się może więcej działów czysto RPGowych odnośnie ważniejszych (subiektywnie uważam, że chodzi tu o moje ulubione a potraktowane po łepkach) systemów. Dobrze by było by wszystkie były tak wypełnione jak dnd jest potraktowane. Może więcej niusów o fantasy. Dla przykładu ostatnio znalazłem trochę nowych książek z pod pióra Pilipiuka a nic nie słyszałem na forum (może, że przegapiłem). To się też tyczy innych pozycji, nie widziałem chociażby książek Pratchetta. No i ostatecznie miałbym zastrzeżenia do tego co czasem wypływa, jakaś ogólna mafia forumowa. Chodzi o te zdania okazyjnie pojawiające się o tym, że wybrane osoby mają łatwiej akceptowane podania a inni czekają. Sporo tego jest pewnie związane z kulturą pisania poszczególnych użytkowników, a na to narzekać trudno. Żebym bym był łatwiej zrozumiany chodzi mi o te okazyjne wybuchy protestów co do władzy forum które niosą czasami dziwne wydźwięki. Raz jeszcze proszę o nie banowanie mnie z forum, za bardzo lubię co tu czytam i za często zaglądam. Dziękuje
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Patrzyłem na to od środka i wiem jak dobrze jesteście zorganizowani, zatem o to czepiać się nie mogę, serwis się rozwija to najważniejsze, ale forum w wielu działach po prostu zamiera, wydaje mi się, że kilka lat temu działo się więcej w dyskusjach na temat gier itp. Tak mi się w każdym razie wydaje. Odnoszę wrażenie, że GE trzeba w jakiś sposób zareklamować, aby przyciągnąć nowych chętnych do dyskusji userów.

Odpowiedz

Cytat

przyznam jednak, że nie chciałbym być zbanowany za swoje zdanie


Nie ma obaw. Za złe zdanie o nas zostanie ci wymierzona jeno chłosta.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Krix, jeśli chodzi o podania, to GE ma niewiele do powiedzenia. GE to nie Fae. A banowania nie musisz się bać. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Wybaczcie moi szanowni państwo że odświeżam stary temat.
Game exe jest dla mnie bardzo fajnym portalem internetowym.Zawsze czytuje wasze wiadomości i artykuły.Najbardziej polubiłem "Tłuste Czwartki" Eirin.Co do newsów to bardzo ale to bardzo lubię informacje przygotowane przez Tokara .Wasze forum jest po prostu fantastyczne .Poznałem tam sympatyczne osoby.Zawsze znajdę ciekawe tematy w których mogę się wypowiedzieć.Forumowicze i forumowiczki chętnie udzielą każdemu potrzebującemu pomocy.Z Gameexe nawiązałem świetną więź.No co tu by dłużej mówić.Uważam waszą stronę za porostu za najlepszą i cieszę się że jestem jej taką małą częścią.Dzięki Gemeexe odkryłem tu swoją drugą stronę.Nie boję się wypowiadać na dany temat.Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich

PS.To wszystko było szczere

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
I właśnie dla takich opinii, choćby miały się pojawiać raz na sto lat, robimy to, co robimy i kopiemy się nawzajem, żeby robić ciągle, więcej i lepiej Dzięki.
Odpowiedz
Witam serdecznie

Zagościłem na tej stronie bardzo niedawno więc wypowiem się raczej w charakterze gościa. Portal jak i forum jest bardzo przejrzyste
co dla odwiedzających gra dużą rolę, dobra kolorystyka co tu mówić duży + (plus)

-Jedyne co troszkę denerwuje oko są bardzo duże sygnatury, ale to tylko moja opinia ( może jestem przyzwyczajony do małych )

- Ubolewam strasznie nad brakiem działu o tematyce Stalkera bo grę ubóstwiam (tak wiem jest to FPS) a gdy widzę że jest Fallout a Stalkera brak żal serce ściska. Dało by rade coś tym zrobić?

Mimo że wpadłem niby gościnnie to GE przyciągnęło mnie jakimś sposobem i odwiedzam je codziennie wertując kolejne strony tematów.

Pozdrawiam Magnus
Odpowiedz
Witam
Zarejestrowałem się na forum już jakiś czas temu, jednak prawie się jeszcze nie udzielałem (ale zamierzam to zmienić )
Nie jestem jeszcze za bardzo obeznany z forum, więc nie będę się na razie za dużo o nim wypowiadał. Na pierwszy (i drugi też ) rzut oka forum jest bardzo ciekawe i przyjemnie się je czyta.

Chciałem natomiast pochwalić was za newsy na stronie głównej. Już prawie od roku, mam GameExe w ulubionych i odwiedzam was co najmniej kilka razy dziennie. Muszę przyznać, że newsy piszecie naprawdę bardzo ciekawie, a do tego jesteście zawsze na bieżąco
Co więcej niektóre informacje dotyczące np. gier pojawiają się u was szybciej niż na niejednej stronie poświęconej w całości danej konkretnej grze (vide niektóre newsy o Skyrim, i pewne forum o tej grze ).

Co tu dużo mówić, GameExe spodobało mi się już po pierwszej wizycie na tym serwisie i muszę przyznać, że idzie wam świetnie. Trzymacie cały czas bardzo wysoki poziom

Na koniec chciałbym pozdrowić Tokara, Courun Yauntyrra, Eirin i Ammona moich ulubionych redaktorów
Odpowiedz
No muszę zweryfikować swoje zdanie z zeszłego roku, bo widać poprawę na lepsze, tzn. ruch na forum jest większy (po części dzięki konkursom wiedzy). Pojawia się więcej ciekawych dyskusji. Jestem tu od kilku ładnych lat i cieszy mnie taki obrót spraw.

Odpowiedz
Heh, przypuszczam że nie wiesz nawet, jak bardzo pozytywną jest taka ocena dla nas w obecnym czasie
Odpowiedz
Z doświadczenia wiem, że problemy na Dworze rzadko kiedy wydostają się na zewnątrz, nie mówi się przecież o nich na otwartym forum, więc mnie zwykłemu userowi nic o nich nie wiadomo (a to że coś jest na rzeczy wnioskuję z Twojej odpowiedzi).

Odpowiedz
← Game Exe

Oceń GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...