[NWN1] Kim zagrać?

W porzątku dzięki. Ale jednego nie kumam. Jako że nie chcę robić spamu na forum zapytam tutaj. To jak mam dać mojemu towarzyszowi jakiś lepszy ekwipunek??
A drugie pytanie. chciałbym zrobić palladyna. Możecie mi poradzić jakie cechy taka postać powinna mieć??
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to towarzyszom w NWN 1 nie można przydzielać ekwipunku.Kiedy będą awansować wraz z Tobą automatycznie dostaną co klika poziomów lepsze rzeczy np. buława + 1,+2 w przypadku Linu.

Paladyn opiera się na mądrości i charyzmie.Proponuję taki zestaw cech jak:

Siła -15
Zręczność-12
Kondycja -14/15
Inteligencja 12/14
Mądrość-14
Charyzma 14

Pozdrawiam

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ten ekwipunek to jestem zaskoczony tą hańbą.
No ale jeśli chodzi o punkty to aż tyle nie mam ich do rozdania. chyba że chodziło ci żeby potem je tak rozdać to ok
No a jeszcze jedno. W jakie umiejętności inwestować?? Walka dwoma brońmi?? Dwuręczne??
No i jeszcze dobra jest podklasa czy normalny palek?
Odpowiedz
Możesz zainwestować w takie umiejętności jak : leczenie ,perswazja,koncentracja,parowanie i wiedza.
Jeżeli chcesz walczyć dwoma brońmi to powinieneś mieć wysoką zręczność ( od niej zależą klasa KP i atuty dotyczącej walki dwoma brońmi oraz inne np.atak z doskoku) Sugerowałbym byś walczył mieczem i tarczą ale to Twój wybór.Natomiast walka bronią dwuręczną ma też swoje plusy np. miecz dwuręczny zadaje 1k12 pkt obrażeń.

Jeżeli posiadasz i masz zainstalowane oba dodatki do gry to możesz wziąć taką klasę prestiżową jak boski czempion.Posiada on atuty oparte na charyzmie i umiejętności zbliżone do paladyna ale możesz trzymać się też klasy podstawowej co nie zaszkodzi.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zamiast koncentracji proponowałbym dyscyplinę. To jest podstawowa umiejętność dla każdego fizola. Parowanie tylko wtedy, gdy lubisz i wykorzystujesz ten sposób walki oraz przy wyższej zręczności. Perswazja, wiedza, leczenie - jak powiedział Obserwator.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Kim zagrać? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...