[Drakensang: The Dark Eye] Towarzysze

Jak zwerbować do drużyny tego Nasreddina? Dzięki za szybką odpowiedź.
Odpowiedz
Po powrocie z Krwawych Gór będziecie mieli możliwość przyjęcia Nasreddina do drużyny za 200 dukatów. Naprawdę go polecam - ma dużo życia, jedną z najlepszych zbroi w grze i przede wszystkim jest mistrzem łuku.
Odpowiedz
Gdzie werbuje się Traldara?
Odpowiedz
Gdzie moge znajść Gwendala? prosze o odpowiedz
Odpowiedz
Jak zmieniać towarzyszów na tych z domu Ardo?
Odpowiedz
Klikając prawym przyciskiem na obecnego towarzysza mówimy mu aby został w domu. Teraz w naszej rezydencji możemy poprosić kogoś kto tam jest aby do nas dołączył.
Odpowiedz
Szukam niku coś z w stylu Nasreddin albo Anconor moglibyście coś wymyślić bo ja jeszcze nic niema m z góry dziękuję za odpowiedz
Odpowiedz
Taran z Oxmeden dla Wojownika

Może być?
Odpowiedz
ja mam wsistkich anocron jest bojownikiem a tradal jest wojownnikiem a narssedin jest łucznikiem
Odpowiedz
naprawdę nie wiem jaką postacią mam grać ? Każdy zachwala inną. Jak myślicie czy dobry byłby mag bojowy ? Grałam już wojownikiem, ale się napociłam.
Odpowiedz
Szarlatan jest całkiem dobry. Można go rozwinąć w dowolny sposób i świetnie pasuje do każdej drużyny.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_* dnia sobota, 26 lutego 2011, 17:14 napisał

Gdzie moge znajść Gwendala? prosze o odpowiedz

mozna ja odblokowac w 2,3 albo 4 akcie przy tym drzewie ktore trzeba zbic i wejsc do srodka pozniej pokonac ducha elfa i wtedy gwendala jest wolna i moze do cb dolaczyc mam nadzieje ze pomoglem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_* dnia środa, 27 kwietnia 2011, 18:13 napisał

Jak zmieniać towarzyszów na tych z domu Ardo?

trzeba z kims pogadac aby go wyrzucic i wtedy wybierasz z kim chcesz biegac i konczyc gre
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_?* dnia środa, 18 lipca 2012, 19:35 napisał

Szukam niku coś z w stylu Nasreddin albo Anconor moglibyście coś wymyślić bo ja jeszcze nic niema m z góry dziękuję za odpowiedz

Dracon
Odpowiedz
Jak odblokowac te auralie?
Odpowiedz
← Artykuły

[Drakensang: The Dark Eye] Towarzysze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...