Chętni do pracy przy Dziale RPG

Uważaj, żebym ja go nie poszczuł jakimś zmutowanym Alienem.... Poprawiłem.

[Dodano po minucie]

(Często tak bywa, że ktoś wchodzi do tematu, a tam nowa strona i dwa komentarze o niczym, więc wychodzi. Na stronie 1 jest podsumowanie, zerknijcie )

Podpiąłem wstępną listę pod pierwszy post

[Dodano po 12 dniach]

Jak tam postępy, drodzy państwo? Jest jakaś szansa na artykuły przed końcem miesiąca i początkiem sesji?
Odpowiedz
Z mojej strony to wiesz, ja mam sesję teraz w następnym miesiącu będą po sesji
Odpowiedz
Rozumiem, że sesje jeszcze trwają, jak moja, ale uprzedzam lojalnie, że kiedy się skończą (moja teoretycznie w piątek za tydzień) zrobię się bardzo upierdliwy względem tych, którzy mieli coś napisać, a nie napisali
Odpowiedz
Drodzy moi państwo, co jest z Wami i Waszymi artykułami? Kiedy mogę się czegoś spodziewać?
Odpowiedz
Ja czekam na wyniki z ostatniego egzaminu, więc jest szansa, że już przez ten weekend napiszę kilka rzeczy : )
Odpowiedz
Sorki za opóźnienia, jeszcze 2 egzaminy. No i pisałem, że trzeba się upominać.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Dodałem do listy ART - ystów Amrala, a także do listy MG. Podkreślam, bo MGowie będą mi potrzebni już niedługo, więc niech się dobrze namyślą, czy nadal chcą coś prowadzić i jeśli tak, to niech piszą do mnie.

No i oczywiście podesłałem Wam wszystkim molestujący spam, żebyście mogli mnie trochę znielubić

[Dodano po 12 dniach]

Apeluję do wszystkich MGów, którzy zgłaszali i nie zgłaszali się tutaj, żeby zgłaszali się do mnie w trybie natychmiastowym (poza tymi kilkoma, z którymi już ostatnio gadałem).

[Dodano po 2 miesiącach]

Poza Krixem, Sazanką i Ati nie mam efektów pracy albo choćby informacji o jej prowadzeniu od nikogo. Jeżeli do końca maja nic się w tej kwestii nie zmieni, uznamy dotychczasowe przydziały za niebyłe i oddamy je innym ewentualnym chętnym. Jeżeli zgłosiliście się do czegoś, a z jakichś względów nie możecie tego wykonać, to po prostu mi o tym powiedzcie. Innych chętnych zapraszam już teraz, jeśli są takowi, a stwierdzili, że ktoś już wziął coś, co oni też by chcieli.
Odpowiedz
← Ogólnie

Chętni do pracy przy Dziale RPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...