Podziel się szczęściem

Dzisiaj odkryłem w sobie nieprzebrane pokłady miłości. Jestem tedy szczęśliwy.
Odpowiedz
Spoko Kress, to tylko grypa. Przejdzie ci.





Odpowiedz
Właśnie mam wykład na temat świnek morskich!

No dobra, może nie dokładnie na temat świnek morskich, ale na temat gryzoni... Chociaż coś: świnki morskie też się tu zaliczają.
Odpowiedz
Tak naprawdę to jest to wykład tylko i wyłącznie o świnkach morskich, ale wykładowca nie chce zostać posądzony i świnizm i dlatego mówi, że to ogólnie o gryzoniach...

Ja się cieszę, bo jestem zajebi*ty.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No i w końcu mam jakiś konkretny powód, żeby się cieszyć Po 8 godzinnym czekaniu na egzamin z elektroniki jakimś cudem go zaliczyłam i tym samym szczęśliwie zakończyłam sesję zimową, zanim ta jeszcze zaczęła się na dobre hihi miesiąc ferii przede mną :lol:
Odpowiedz
Ja też mam już koniec sesji - egzaminy zdane, zaliczenia pozaliczane A w niedzielę będę szalał na stokach
Odpowiedz
W barze serwowali Tyskie. Jestem szczęśliwa.
Odpowiedz
Trzy razy udało mi się zwiać z lekcji na próbę poloneza. Jestem szczęśliwy ;p
Odpowiedz
Kupiłem szkarłatny krawat i szkarłatne skarpetki na studniówkę
Odpowiedz
To ja podzielę się tutaj jeszcze jedną rzeczą, dzięki której jestem bardzo szczęśliwa - najlepiej na roku napisany test ze sterowania dyskretnego :lol:
Odpowiedz
Mamy podzielić się dobrymi i wspaniałymi wiadomościami... Hmmm
Mam dziś grzyby w śmietanie na obiad i w szkole przestali uważać mnie za idiotę.
Jupi!
Odpowiedz
Co to jest szkarłatny? Spałem z moimi nowymi hantlami. Mam podbite oko, ale nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak to jest spać ze swoimi nowymi, błyszczącymi, pachnącymi, finezyjnie zaokrąglonymi, o chromowanych zaciskach, gęsto ryflowanych gryfach, pachnącymi, błyszczącymi i nowymi hantlami ; ****
Kto to ogląda, ten ssie pytonga.

Zagraj.
Odpowiedz
Kress, będziesz miał 'szkarłatne' buty, spodnie, czy chcesz wyglądać dziwacznie ? ; pp

Ja się cieszę, bo do poniedziałku mogę robić co zechcę, oczekując na wyniki z ostatniego egzaminu ; d
Odpowiedz
Chcę wyglądać wystrzałowo, ale możesz uznać, że chodzi o wygląd dziwaczny ;p Sprawdziłem już, jak wszystko w komplecie wygląda i jest odlot

Dzisiaj z kolei jestem szczęśliwy, bo spałem do 10 i nie poszedłem do szkoły.
Odpowiedz
Piszę z własnego mieszkania. Znaczy... rodziców, ale mieszkam tu sam i sam się rządzę

Takie moje szczęście.
Odpowiedz
A moja matka zna takie zespoły jak guns n roses, metallica, slayer, 2pac, ac/dc, Led zeppelin i Nirvana.
Miłe zaskoczenie i szczęście, że mam rockową mamę. ;******
Odpowiedz
Kupiłem moim hantlom, Mariuszowi i Januszowi, kartkę na walentynki ;******* Mariusz i Janusz byli szczęśliwi i tak uroczo droczyli się ze mną, nie dając sobie poodkręcać zacisków ;******
Kto to ogląda, ten ssie pytonga.

Zagraj.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...