PBFy - Propozycje Ankietowanych

Tutaj zamieszczajcie swoje propozycje na systemy, realia, klimaty, schematy, światy, w których chcielibyście zagrać w naszej forumowej sesji, a które nie pojawiły się w ankiecie na stronie głównej. Dyskusje mile widziane
Odpowiedz
Jak już ci mówiłem - Universum Muminków
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jak nie WoD, na który głosowałam, to FR, bo lubię
Odpowiedz
Dodam na poważnie iż chciałbym zagrać w świecie Wiedźmina.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja marzę o sesji w swiecie Forgotten Realms
Odpowiedz
Ja bym chciał takiego książkowego Wiedźmina.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kurczę, zagłosowałem na FR, jednak jak zobaczyłem propozycję Matta i Vena, dowiedziałem się, czego naprawdę chcę
Odpowiedz
A ja bym zagrał w świecie Dragon Age. A dlaczego? Bo oprócz SW (star wars) jest to jedyne uniwersum, które znam na tyle dobrze żeby nie odwalać głupot i nie błaźnić się przed mistrzem gry.
Poza tym po sesjach Mass Effect i Star Wars tak się napaliłem na sesje, że zagrałbym jeszcze raz.
Odpowiedz
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum.Chciałbym oczywiście na początek wszystkich pozdrowić. Postanowiłem udzielić się w tym temacie, ponieważ powiedzmy iż mam jako takie pojęcie o grach RPG. Warhammer, D&D, Klanarchia, CoC.

Ja osobiście chciałbym zaproponować dwa tytuły. Jako iż jestem świeżo po prozie mistrza grozy, mój wybór pada na Call of Cthulhu, oraz na Klanarchie (Prosta, fajna mechanika.)
Odpowiedz
Uo. Na Klanarchię sama bym się uśmiechnęła, ale nie wiem czy jest to ktoś dostatecznie dobrze oblatany z systemem.
Odpowiedz
Witam! Pozdrawiam wszystkich! Ja osobiście proponuję świat Warhammera - mój pierwszy rpg!
Odpowiedz
← Strefa Sesji

PBFy - Propozycje Ankietowanych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...