[MA2] Jaką klasą zagrasz w Mass Effect 2?

Podczas gry w Mass Effect 2 dla swojej pierwszej postaci wybiorę klasę:

Żołnierza (18 głosów [50%])
Adepta (4 głosy [11.11%])
Inżyniera (3 głosy [8.33%])
Szturmowca (6 głosów [16.67%])
Szpiega (4 głosy [11.11%])
Strażnika (1 głos [2.78%])
Jeszcze nie zdecydowałem (0 głosów [0%])

Czy pozostanę przy swojej starej klasie, czy wybiorę nową?

Zostaję przy starej profesji (25 głosów [69.44%])
Wybiorę coś innego (4 głosy [11.11%])
Nie grałem w pierwszą część (7 głosów [19.44%])
chamstwo i drobne mieszczaństwo jak mogli wybrać żołnierza a nie inżyniera przecież on wymiata.




a sorry że się nie przedstawiłem jestem garrus vakarian dopiero zacząłem na tej stronie pisać więc proszę o nie przeszkadzanie ale wysyłać wiadomości możecie

Może zaczniesz wpierw od nauki gramatyki i interpunkcji - Tokar.
Odpowiedz
Ja teraz męcze Szpiega na Insanity Narazie były spore problemy z Pretorianem na Horyzoncie :<
Poza tym dużo funu. Aha, nie polecam grania w insanity klasa którą się wcześniej nie grało :>
"I Self Lord And Master"
Odpowiedz
Szpieg+Morinth+Kasumi
Hakujemy ludzi roboty latamy wszystkim po ścianach do tego sniperka i prosto miedzy oczy Kasumi biega w stelthcie oglusza granatami i lamie karki komu popadnie miodna ekipa
Odpowiedz
Ja wolę bardziej robić zament w polu
Elitarny Żołnierz + Mordin + Samara
Najczęściej mocy biotycznej z jakiej korzystam to "Spustoszenie". Ta moc jest przydatna w "Misji Samobójczej" Jest dobra na Zbieraczy, i Pomioty.
Poza tym Żołnierz ma więcej broni do wyboru, plus ulepszenia każdej broni na Full i można zrobić niezły sajgon w polu bitwy.
A co do broni to do misji samobójczej jest najlepszy Kain, wystarczy jeden strzał w Żniwiarza Ludzkiego, i praktycznie nie ma już HP.
Odpowiedz
← Mass Effect

Jaką klasą zagrasz w Mass Effect 2? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...