[TESIV] rozmowa na temat wampiryzmu

Ja tam nie polecam wampiryzmu strasznie mnie to wkurza.
Ale jeśli chcesz super staty, zakęcia i wampirowski klimat to polecam.
Odpowiedz
Mnie zaraziło w bardzo perfidny sposób. O ile mnie pamięć nie myli, kiedy zostajesz Szarym Lisem, odkrywa ci się nowa kryjówka. Jeżeli zdecydujesz się tam kimnąć, to masz dużą szansę na to, że w nocy ktoś cię odwiedzi i zostawi nieuleczalny wampiryzm.

Ale nie znosiłem bycia wampirem. Wampiry to eksp, nie postaci dla gracza. Gracze zabijają wampiry. Siekają je, podpalają, tłuką. Dobry wampir, to martwy wampir, nie zmienię zdania tylko dlatego, że jestem jednym. Więc wyleczyłem się, tak szybko jak mogłem.

Niby są premie do statów i ta kara od słoneczka nie jest aż taka straszna, ale liczy się styl. Nie po to człowiek siedzi godzinę nad edytorem twarzy, żeby jakieś choróbsko mu ją wykrzywiało jak wypaczoną deskę. Śmierć krwiopijcom!
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Byłem wampirem i powiem Wam, że jest to strasznie, strasznie upierdliwe, ciągłe picie krwi spowalnia rozgrywkę, ok może się to przydać przy eksploracji lochów itp. ale prawdę mówiąc i bez tego nie jest jakoś tragicznie. No jedyne, co tak naprawdę jest przydatne to zwiększony udźwig, ale to niezbyt wiele jak za takie utrudnienia.

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

rozmowa na temat wampiryzmu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...