[BGI] Multiplajer

Mam zainstalowanego baldurka i mam pytanko... zagra ktoś ze mną w godzinach (od teraz do 20.30)
A jutro mam cały dzień dla siebie więc mogę też pograć.

Macie killa...


Ogólnie możecie tu dawać zaproszenia na wsze ip. Moje ip serwera to(gramy na TPX\IP)
212.106.17.156



Zapraszam...
Odpowiedz
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zebrać całą drużynę do gry. Wtedy na pewno bym pograł.
"You know what capitalism is? Gettin' fucked." - Tony Montana.


Odpowiedz

Użytkownik Sijansur dnia wto, 26 cze 2007 - 16:12 napisał

Najlepszym rozwiązaniem byłoby zebrać całą drużynę do gry. Wtedy na pewno bym pograł.

[post="71500"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No właśnie Pathujemy grę i się zbieramy.
Odpowiedz
Chetnie bym pogral, tylko mam jakis problem z dodatkiem i nie chce mi sie skubany zainstalowac. Jakis blad wyskakuje,ale nie pamietam jaki .Wiec jesli bez dodatku to ja jestem jak najbardziej za
Odpowiedz
A przez co bedziemy grac? Hamachi??? Ja zamawiam złodziejaszka, albo jak ktoś też chcę nim grać to mogę mieć kapłana
Odpowiedz
No, to się zbiera ekipa... cały rok xD





Odpowiedz
Ej no nie tak nie może być. Musimy w końcu zamieszać te MP. Może napiszmy kim byśmy chcieli zagrać każdy z nas i coś się wymyśli
Ja mogę np, złodziejem
Odpowiedz
Gralibyśmy nowymi postaciami, czy starymi, wykokszonymi? Bo mam maga na 9 levelu xD
Odpowiedz
Nowymi. Albo zimportować sobie z 1 ale na poziomie 9 max żeby nie było czy tam na 8. Ale nie więcej
Odpowiedz
Jak nowymi to bankowo będę grał jakimś cieniasem. Bardem zapewne.
Tak czy inaczej, na granie mam czas tylko w łikend.
Odpowiedz
Ja juz robie zlodziejaszka w 1 przeimportuje go do 2 i postac jest
no to jest narazie sklad:

Fodro: Zlodziej
Thal: Bard

Kto gra jeszcze?
Odpowiedz
Ja w sumie mógłbym, ale ktoś musiał by mi wytłumaczyć wszystko co związane z multiplayerem - mam czas prawie codziennie i to dość dużo. Najchętniej grałbym magiem i czystym albo dzikim (chętniej dzikim)
Odpowiedz
No to spoko mamy 3. A wyjaśnić się wyjaśni Albo jakiś poradnik się napisze i wybłagam administratorów żeby gdzieś wkleili na stronce

No to mamy jak narazie:
Złodziej
Bard
Dziki mag

No dawać dawać ludzie co jest jeszcze 3
Odpowiedz
Błagać nie trzeba. Podrzuć do mnie, a ja już go wcisnę gdzie trzeba
Odpowiedz
No to dawaj ati będziesz 4. Nie bądź taki
Odpowiedz
Chętnie, ale przy moim internecie to niewykonalne ;p
Odpowiedz
Zależy kto będzie miał łącze. Ale jest nas 4 tylko wybierz profesje. No dalej jeszcze dwóch nam czeba !!
Odpowiedz
Chyba wiem tyle ile powinienem wiedzieć - a co do ludzi przecież nie potrzeba nam dokładne 6 możemy grać we 4 a jak tamten/tamta się dołączy to w 5 - będzie najwyżej trochę trudniej...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia piątek, 11 lutego 2011, 18:04 napisał

Chyba wiem tyle ile powinienem wiedzieć - a co do ludzi przecież nie potrzeba nam dokładne 6 możemy grać we 4 a jak tamten/tamta się dołączy to w 5 - będzie najwyżej trochę trudniej...



No w sumie. Można spróbować. Tylko potrzebuję kogoś chętnego kto przetestuję ze mną czy wogóle odpalę multiplajer czy będzie mógł się do mnie dołączyć.
Tylko że Ati słuchaj musiał byś zagrać jakimś wojem żeby nas osłaniać.


Kto chętny?? Podnieść łapkę
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Multiplajer - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...